jak odnowić meble

Czasem trzeba niewiele, czasem wystarczy pomysł. I trochę samozaparcia, żeby przekonać ślubnego, że tak chcemy. Bo facet to wiadomo stworzenie nieco marudne, ale i zdolne. Jak się za coś weźmie, to człowiek potem chcąc czy nie chcąc chodzi i cmoka z zachwytu.

Stała taka komoda i skrzynia. Stały takie normalne. Białe, ze srebrnymi uchwytami. Ot szafki jakich miliony. Nic ciekawego. I tak patrzyłam na nie, one na mnie chyba niespecjalnie. I po dniu patrzenia zrodził się pomysł. Bo synalu mój to taki fan wszystkiego co z morzem związane. Chyba to po mnie odziedziczył. Po pomimo mojej nierozerwalnej więzi z podkarpacką kraina to tęskno mi za tym szumem, niezmiernie. To więc myśl taka, że ten kolor jego niebieski, ulubiony, nieco urozmaicę. Nadam ciemniejszego odcienia. I są szafki granatowe z węzłami może nie takimi profesjonalnymi marynarskimi, ale są.

jak odnowić meble ?

wykonanie – bezcenne, a koszt 30 zł. Trochę farby, trochę liny – sznurka. Moje szafki z płyty mdf, więc aby farba pokryła w 100 % bez zacieków wybrałam farbę akrylową na bazie wody o półmatowym połysku. I co dla mnie istotne taka, która posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. Farba w naszym przypadku została nałożona dwukrotnie dla idealnego efektu z przerwą 12 h pomiędzy nałożeniem kolejnej warstwy. Sposób sprawdzony, bo stoją w pokoju Borysia już przeszło pół roku i nie ma żadnych odprysków.

Co potrzebujemy żeby odnowić meble ?

– wiertarka

– lina / sznurek jutowy

– farba – ja użyłam – tikkurila everal aqua sami matt / 40 /


 jak odnowić meble:

jak odnowić meble

1. jak odnowić meble

2.jak odnowić meble

3.jak zmienić meble

4.jak odnowić meble

5.jak odnowić szafke

6.jak odnowić meble

jak odnowić meble

metamorfoza szafki

jak odnowić meble za grosze

no i go złapała i trzyma brat i siostra

blog parenting lifestyle wkawiarence.pl wpis luty 2017

blog parentingowy

rodzeństwo blog

Jak odnowić meble za 30 zł ? Właśnie tak, wystarczy odrobinę chęci i mąż z wiertarką 🙂