blog dla mamy parentingowy wkawiarence

o blogu – wkawiarence.pl –

Od 7 lat prowadzę blog, który można określić jako lifestylowy z domieszką parentingu www.wkawiarence.pl 

Co różni mnie od innych blogów? Na pewno styl pisania, na co często zwracają uwagę moi czytelnicy. Doświadczenie życiowe oraz zawodowe pomaga mi dojrzeć sytuacje z życia, które często dla wielu są niezauważalne. Cechuje mnie optymizm, stąd na łamach mojego bloga celebruję radość z bytowania i wyłapuję to, co w życiu jest dla nas, ludzi najcenniejsze. Jestem mamą trójki maluchów i przybraną mamą nastolatki, panią własnego domu z ogrodem, właścicielem trzech psów i kota oraz doświadczonym menadżerem z kilkunastoletnim stażem w bankowości. Mój świat to bogactwo, nie wynikające ze stanu majątkowego. Wachlarz wielu kolorów, emocji i uczuć. Nie boje się podejmować żadnego tematu. Interesuję się fotografią. Wielu moich blogowych czytelników oceniło moje zdjęcia na „takie z duszą”, co można sprawdzić na moim blogu, facebooku oraz na koncie instagramowym. 

Wielokrotnie współpracowałam z firmami z tzw. świata lifestylowego, wnętrzarskiego, urody, z dziedziny parentingowej oraz kulinarnej. Zainteresowanym – mogę przedstawić moje dotychczasowe nawiązane współprace. Traktuje każdego z należytym szacunkiem i proszę o takie samo traktowanie.

Jeśli mają Państwo ochotę na współpracę, chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

  • pojedynczy artykuł/cykl artykułów tematycznych
  • wyjazdy sponsorowane, w tym relacje i fotorelacje
  • recenzje produktów lub usług
  • inne, niestandardowe działania dopasowane do marki.

Wydawnictwo Twinkl Polska we wrześniu 2021 roku umieściło blog wkawiarence.pl w 9 najlepszych blogów parentingowych 2021 roku

zapraszam  do kontaktu mailowego:

e-mail:  kontakt@wkawiarence.pl

Joanna Brodzicka  / wkawiarence.pl