Nadszedł czas na list do Mikołaja. Dzieci wyciągają kredki, flamastry i farby. Z pewnością wiedzą, co napisać w liście do Mikołaja. Wymarzony prezent jest w ich głowie od dawna. Wiadomość do Mikołaja może mieć różne formy, wszystko zależy od kreatywności. Ja przygotowałam dla ułatwienia szablony – LIST DO MIKOŁAJA – DO DRUKU

list do Mikołaja do druku

Czas listopadowy to czas kiedy w większości rodzin na całym świecie rozpoczyna się mikołajowa i świąteczna gorączka. Każdy chce jak najlepiej, najdoskonalej dla samego siebie i bliskich wszystko przygotować. Bieg po sklepach w poszukiwaniu tego co najlepsze. Wielkie sprzątanie domów i mieszkań, począwszy od mycia okien, a skończywszy na szorowaniu piekarnika. Pieczenie pierniczków i chowanie je w metalowe pudełka najlepiej do głębokiej komody. Aby ukryć przed domownikami. I dopiero po 24 grudnia wieka pudełek uchylić.

Przeszukiwanie szuflad gdzie pochowane na mniejszych i większych karteluszkach przepisy się zaplątały. Najlepiej te najstarsze, z tradycją, babcine. I prezenty.. dla dzieci, dla męża czy żony, dla mamy i taty, dla babci i dziadka, dla kuzyna i kuzynki, dla stryjecznej ciotki, która zza oceanu przyjeżdża, dla syna sąsiadki, dla psa i kota też by wypadało choć nowej obroży zakupić. Świąteczna atmosfera tak gęsta, że można by ją nożem kroić. Odczuwalna jest wokół. I w domu i w pracy i za rogiem i w sklepie.

Na ulicach choinki już wkrótce rozbłysną. Na wielkich dekoracyjnych saniach przez ulice miasta Święty Mikołaj przejedzie w asyście aniołów. Z workiem prezentów wymarzonych. Uśmiechnięte buzie dzieci oczekujące na te trzy szczególne momenty grudniowe. Na prezent, który się pojawia każdego roku pod poduszką, na zapalenie wielu światełek na choince. I na tą jedną pierwszą gwiazdkę, która zapowiada świętowanie.

Zanim to jednak wszystko nastąpi, będziemy oczekiwać sędziwego starca z białą długą brodą. W czerwonej kapocie przewiązanej w pasie wielkim sznurem. Lekko przygarbionego, z brzuchem niekoniecznie wyrośniętym od nadmiaru piwa. Który tubalnym głosem powie : ho ho ho ! Czy są tu jakieś grzeczne dzieci ?!
coraz bliżej święta…
coraz bliżej święta …
…………………………………………………………
W oczekiwaniu na tego z siwą brodą warto przygotować zaproszenie – list do Mikołaja. O marzeniach dziecięcych. O wyśnionych prezentach. Malwina z So simple design przygotowała dla Was kilka projektów – list do Mikołaja do druku. Gotowe szablony, na których małe rączki namalują lub napiszą to co im w głowie szumi od dawna. To co sobie wyśniły, lub … w reklamie telewizyjnej upatrzyły.

list do Mikołaja  do druku

krótka instrukcja : 

  1. wybierz szablon – list do mikołaja do druku
  2. prawym przyciskiem myszy kliknij na nim – „zapisz grafikę jako”
  3. wybierz miejsce na swoim komputerze na zapisanie „przesyłki- listu do Mikołaja”
  4. wydrukuj

list do Mikołaja do druku


list do Mikołaja do druku


list do Mikołaja - do druku


list do Mikołaja - do druku


list do Mikołaja - do druku


list do Mikołaja - do druku

Malwina – pani pedagog, z głową pełną pomysłów. Odnalazła swoją pasję w grafice i tworzy krok po kroku swoje miejsce w sieci. Na razie możecie jej prace zobaczyć na Instagramie. To Jej autorski pomysł i spod Jej sprawnej ręki wyszedł – list do Mikołaja do druku. A oto co sama o sobie powiedziała:

So simple design – strona tworzona z miłości do ładnych i prostych rzeczy. Znajdziecie tutaj różnego rodzaju plakaty, metryczki, karty do zdjęć, plany lekcji i wiele innych (z biegiem czasu).

Długo poszukiwałam odpowiedniego zajęcia dla siebie i czuję, że właśnie je odnalazłam. Jest to praca twórcza, kreatywna, której widzę efekt, co dla mnie jako wzrokowca jest bardzo ważne. Źródłem motywacji i satysfakcji jest to, że moja działalność ma swoich odbiorców, że są osoby, którym podoba się to, co robię, osoby od których dostaję informację zwrotną. Często jest to miłe słowo, które bardzo mnie cieszy, ale są to też podpowiedzi i ciekawe pomysły, które mnie inspirują. Cieszy mnie to, że mogę stworzyć takie małe miejsce, w którym gromadzą się fajni ludzie, którzy właściwie tworzą je razem ze mną. Są to głównie mamy. Ja sama jestem mamą 2.5 letniej dziewczynki. Lubię dzieci i wszystkie słodkie i urocze rzeczy z Nimi związane, stąd też głównie tworzę dla dzieci.
Uwielbiam te chwile, kiedy widzę swoje projekty w użyciu, kiedy ktoś mi pisze, że jest zadowolony. To wspaniałe uczucie, wtedy zawsze się uśmiecham.
Stronę tworzę od krótkiego czasu, wciąż wypracowuje sobie swój styl, testuję, doświadczam. Jeszcze daleka droga do pełnej satysfakcji ( jeśli w ogóle można taką osiągnąć 🙂 ). Mam wiele pomysłów i nadzieję, że mi się uda. Pierwszy krok już wykonałam.

Dużo osób pyta, gdzie można zamawiać – niestety z tym będzie trzeba jeszcze trochę poczekać, gdyż rozważam kilka możliwości, a najbliższa przyszłość je zweryfikuje. Jednak co jakiś czas będę dodawała darmowe projekty, które mam nadzieje trafią w gusta obserwatorów. Zdradzę, że niedługo dostępne będą plakaty, o które często pytano. Więcej informacji już wkrótce – obserwujcie.
Z pozdrowieniami dla czytelników bloga wkawiarence.pl
Malwina z So simple design


Mam nadzieję, że spodobały się Waszym dzieciom listy do Mikołaja. Szablony do druku zostały przygotowane ze starannością. teraz – do dzieła ! Niech LIST DO MIKOŁAJA do druku – zostanie udoskonalony dziecięcą rączką!