LIST DO MIKOŁAJA 

Nadszedł czas na list do Mikołaja. Dzieci wyciągają kredki, flamastry i farby. Z pewnością wiedzą, co napisać w liście do Mikołaja. Wymarzony prezent jest w ich głowie od dawna. Wiadomość do Mikołaja może mieć różne formy, wszystko zależy od kreatywności. Ja przygotowałam dla ułatwienia szablony – LIST DO MIKOŁAJA – DO DRUKU. Na końcu ↓ znajdziesz mnóstwo pomysłów na prezenty dla dzieci

list do Mikołaja do druku

Czas listopadowy to czas kiedy w większości rodzin na całym świecie rozpoczyna się mikołajowa i świąteczna gorączka. Każdy chce jak najlepiej, najdoskonalej dla samego siebie i bliskich wszystko przygotować. Bieg po sklepach w poszukiwaniu tego co najlepsze. Wielkie sprzątanie domów i mieszkań, począwszy od mycia okien, a skończywszy na szorowaniu piekarnika. Pieczenie pierniczków i chowanie je w metalowe pudełka najlepiej do głębokiej komody. Aby ukryć przed domownikami. I dopiero po 24 grudnia wieka pudełek uchylić.

Przeszukiwanie szuflad gdzie pochowane na mniejszych i większych karteluszkach przepisy się zaplątały. Najlepiej te najstarsze, z tradycją, babcine. I prezenty.. dla dzieci, dla męża czy żony, dla mamy i taty, dla babci i dziadka, dla kuzyna i kuzynki, dla stryjecznej ciotki, która zza oceanu przyjeżdża, dla syna sąsiadki, dla psa i kota też by wypadało choć nowej obroży zakupić. Świąteczna atmosfera tak gęsta, że można by ją nożem kroić. Odczuwalna jest wokół. I w domu i w pracy i za rogiem i w sklepie.

Na ulicach choinki już wkrótce rozbłysną. Na wielkich dekoracyjnych saniach przez ulice miasta Święty Mikołaj przejedzie w asyście aniołów. Z workiem prezentów wymarzonych. Uśmiechnięte buzie dzieci oczekujące na te trzy szczególne momenty grudniowe. Na prezent, który się pojawia każdego roku pod poduszką, na zapalenie wielu światełek na choince. I na tą jedną pierwszą gwiazdkę, która zapowiada świętowanie.

Zanim to jednak wszystko nastąpi, będziemy oczekiwać sędziwego starca z białą długą brodą. W czerwonej kapocie przewiązanej w pasie wielkim sznurem. Lekko przygarbionego, z brzuchem niekoniecznie wyrośniętym od nadmiaru piwa. Który tubalnym głosem powie : ho ho ho ! Czy są tu jakieś grzeczne dzieci ?!
coraz bliżej święta…
coraz bliżej święta …
…………………………………………………………
W oczekiwaniu na tego z siwą brodą warto przygotować zaproszenie – list do Mikołaja. O marzeniach dziecięcych. O wyśnionych prezentach. Malwina z So simple design przygotowała dla Was kilka projektów – list do Mikołaja do druku. Gotowe szablony, na których małe rączki namalują lub napiszą to co im w głowie szumi od dawna. To co sobie wyśniły, lub … w reklamie telewizyjnej upatrzyły.

list do Mikołaja  do druku

krótka instrukcja : 

  1. wybierz szablon – list do mikołaja do druku
  2. prawym przyciskiem myszy kliknij na nim – „zapisz grafikę jako”
  3. wybierz miejsce na swoim komputerze na zapisanie „przesyłki- listu do Mikołaja”
  4. wydrukuj

list do Mikołaja do druku


list do Mikołaja do druku


list do Mikołaja - do druku


list do Mikołaja - do druku


list do Mikołaja - do druku


list do Mikołaja - do druku


Pomysły na prezenty dla dzieci – kliknij w wybrane: 

pomysły na prezenty świąteczne dla dzieci w wieku od 1 do 12 lat

 

 

 

 

 

Ciekawe pomysły na prezenty świąteczne dla dzieci od 1 do 12 lat – lista 80 prezentów

świąteczne książki dla dzieci - nowości 2020- najpiękniejsze książki o świętach i Mikołaju

 

 

 

 

 

Najpiękniejsze świąteczne książki dla dzieci

prezent dla niemowlaka do 50 zł

 

 

 

 

 

30 pomysłów na prezent dla małego dziecka do 50 zł 

 

 

 

 

 

 Gry planszowe dla dzieci 4+

książki dla dzieci tuwim brzechwa twardowski bajkoterapia miś uszatek muminki

 

 

 

 

 

Ponadczasowe książki dla dzieci

Zabawki Montessori dla 2 latka

 

 

 

 

 

Zabawki Montessori dla 2 i 3 latka

 

prezenty na wielkanoc dla dzieci

 

 

 

 

 

 

Top 30 – prezenty dla dzieci od 1 do 10 lat – do kwoty 30 zł 


Mam nadzieję, że spodobały się Waszym dzieciom listy do Mikołaja. Szablony do druku zostały przygotowane ze starannością. teraz – do dzieła ! Niech LIST DO MIKOŁAJA do druku – zostanie udoskonalony dziecięcą rączką!