Polski serial na YouTube – Rodzina jest super – czy warto pooglądać? 

Rodzina jest super polski serial na YouTube - serial o życiu w rodzinie - prawdziwi bohaterowie, historie z zycia prowadzący Tata Prezes

Z filmikami na YouTube jestem z reguły na bakier. Oglądam rzadko i bardzo wybiórczo. Jednak ten polski serial na YouTube mnie zaskoczył bardzo pozytywnie, stąd moja polecajka dla Was.

Rodzina jest super – pełen empatii, wzruszający i życiowy. I co równie ważniejsze – to serial na Youtube bez ściemy i lukru!

Rodzina jest super – dlaczego warto obejrzeć?

  • jest prawdziwy, tak samo jak jego bohaterzy 

  • wszystkie przedstawione sytuacje, miejsca i ludzie są prawdziwi

  • prowadzący serial z wielkim wyczuciem prowadzi rozmowy, wczuwa się w sytuację rodzin

  • filmy niosą przesłanie – że warto walczyć o siebie i swoich najbliższych

  • ten polski serial na Youtube naprawdę wzrusza!

YouTube Polskie seriale za darmo - co warto pooglądać na youtube

serial na youtube za darmo - Rodzina jest super

Polski serial na youtube - Rodzina jest super - wzruszający serial na youtube, polski

Pierwszy sezon to 12 różnych miejsc, 12 różnych sytuacji i 12 różnych rodzin. Co ich łączy? Szacunek i wzajemna miłość. Czasem trudna, przesycona problemami. Jednak walka o dzień bieżący, wiara o lepsze jutro jest decydująca.

W niedzielę 3 października 2021 roku został opublikowany na YouTube pierwszy odcinek 2 sezonu serialu Rodzina jest super. W moim przypadku od niej wszystko się zaczęło. Poruszyła mnie rozmowa prowadzącego z ojcem rodziny, który jest osobą niepełnosprawną. Jest prawdą, że my, osoby w pełni sprawne, często przejmujemy się drobiazgami, martwimy się na zapas i zbyt mało dajemy z siebie swoim bliskim. Żyjemy w przekonaniu, że nigdy nie spotka nas nic złego – bo niby czemu nas?!

Osoby niepełnosprawne żyją inaczej, pełniej, więcej doświadczają i czują. Co więcej, korzystają z życia głębiej, nawet pokuszę się o stwierdzenie, że są lepszymi ludźmi. Muszą przezwyciężyć wiele trudności na swej pokręconej ścieżce życia, bardziej się starać i to na każdej płaszczyźnie.

Zobaczcie pierwszy odcinek:

Zaskakuje mnie fakt, że tego typu serial nie został wyemitowany w telewizji. Wysoka jakość serialu, niczym nie odbiega od wielu tego typu programów. Bo nie oszukujmy się, telewizja jest dostępna dla szerszej publiczności niż YouTube. W tv komercyjnych i publicznej nie brak paradokumentów, lukrowanych rajów, ścigających się ulicami podstawionych policjantów. Więc czemu nie ten serial o życiu?

W serialu Rodzina jest super – mamy możliwość  poznać prawdziwych bohaterów, ich losy, zobaczyć ich upór i chęć życia i wielką miłość do swoich rodzin. Na uwagę zasługuje postawa prowadzącego, a zarazem twórcy, który w sieci występuje pod pseudonimem @tataprezes (i również prowadzi swojego bloga). Krzysztof Opeldus sprytnie rozwija różne wątki, które często zawijane są pod dywan, a są na tyle istotne, że warto pokazać je szerokiej publiczności.

Serial Rodzina jest super możecie pooglądać w każdej chwili na YouTube

Premiera serialu Rodzina jest super jest w każdą niedzielę o godzinie  20:00 na YouTube.

Moi Drodzy, jeżeli macie jakąś swoją historię do opowiedzenia, pragniecie się przedstawić szerszej publiczności – nie zwlekajcie! Możecie się zgłosić do programu w każdej chwili!

Projekt „Rodzina jest super!” został dofinansowany w konkursie Ministra Rodziny i Polityki Społecznej „Po pierwsze Rodzina!” na rok 2021. Realizatorem projektu jest Fundacja Rodzin Polskich im. św. Jana Pawła II, której możesz podarować swój 1% podatku (wystarczy podać KRS: 0000 386 878).

dobry serial na Youtube wzruszający film Rodzina jest Super

Myślę, że jest to pierwszy tak dojrzały i wnikliwy program, więc warto pooglądać go choćby przez fakt, że dzięki niemu dostrzeżemy, nie tylko my mamy swoje problemy, ale że obok nas jest wiele rodzin, które borykają się z trudniejszymi sytuacjami.  Ten polski serial na YouTubeRodzina jest super – myślę, że otworzy oczy wielu osobom i wskaże właściwą drogę, że o swoja rodzinę zawsze warto zawalczyć.