poduszka ciążowa cebuszka

to wygodny sposób na wypoczynek i sen bez zakłóceń dla każdej kobiety w ciązy, a następnie jako ułatwienie podczas karmienia maluszka

poduszka ciążowa cebuszka

poduszka ciazowa cebuszka

poduszka ciazowa cebuszka

cebuszka do karmienia i w ciąży

jest mi ciężko, tak bywa, w tym odmiennym stanie. Zdarza mi się czmychnąć po cichutku w środku nocy. Mijam łóżeczko, przykrywam mojego śpiącego Natulka i wstępuje do pokoiku synka. Pięknie i tak niewinnie wygląda śpiący. Robię kilka szybkich kroków do kuchni, raczej sunę niż biegnę. Kubek gorącego mleka, o 4 w nocy. Dobrze mi to robi. Lubię to. Cisza taka. Słychać muchę przelatującą gdzieś pod sufitem. Każdy dom, mieszkanie ma taką swoja, własną ciszę. Moja jest doskonała. Lubię uchylić okno, czasem psa do ogrodu wypuszczam. Jest upalny lipiec, więc łykam zapach nocnego lata. Młode brzozy tak sobie szumią leciutko, czasem słychać pohukiwanie sowy. Całkiem to przyjemne. Zapominam się na tych chwil kilka. Łykam ten czas, tylko mój, w ciszy. Potem wskakuję – chciałabym napisać, ale nie. Raczej gramolę się niezgrabnie z powrotem do łóżka, potykając się o śpiącą psinę, staruszka. Zawsze leży pod naszą sypialnią, zawsze jakby nie miał swojego kocyka, na swoim miejscu, pod schodami. Tylko tak leży na środku, pod drzwiami. Niby wiem, że tam jest, a i tak się zapominam. Czasem szczeka przez sen, jakby gonił kogoś. W łóżku czeka na mnie cebuszka. Umila mi spanie. Bo brzuch jest już spory i ja jestem spora. Taka big mather się robię. Ale jeszcze dwa miesiące , potem kilka dni poporodowej rekonwalescencji i znowu będzie normalnie. A może już nigdy normalnie nie będzie ? Będziemy wielką wielodzietna rodziną. Będę odliczać do trzech, a czasem do czterech w weekendy. Jest taka reklama, która utkwiła mi w pamięci. Rodzina wyjeżdża na wakacje. Pakują manatki, zabierają psa. Wsiadają w pośpiechu do auta. Kogoś brakuje. No tak – dzieci. Może i ja tak kiedyś zapomnę ? Nie o wszystkich ale może o którymś ? nieee, nie sądzę.

cebuszka dla kobiet w ciąży i niemowląt

rogal do karmienia

 poduszka ciążowa cebuszka

 poduszka dla mamy w ciąży i do karmienia maluszka

poduszkę ciążową Cebuszke – polecam jako wygodną alternatywę

dla mamy w ciąży i do karmienia maluszka

Dostałam propozycję wypróbowania poduszki – cebuszki, od Pani Patrycji z cebababy. I tak mi z tą poduszką dobrze. Do podpierania pleców, kiedy ślęczę z laptopem na kolanach i do ułożenia się w nocy wygodnie. Poduszka ciążowa Cebuszka wypełniona jest mikroperłą styropianową, czyli drobnymi kuleczkami, które w magiczny sposób dbają o mój kręgosłup. Miałam kiedyś podobną, jeszcze kiedy byłam z synkiem w ciąży. Zdawać by się mogło, że lata wieczne upłynęły od tego czasu. Tamta o podobnym kształcie litery „C”, do dziś ją posiadam. Ale wypełniona kuleczkami styropianowymi. I już nie ten sam efekt. Nie tak wygodnie. Te styropianowe się przesuwały, ja się złościłam, bo kiedy już się ułożyłam, granulki uciekały. Cebuszka  poduszka ciążowa jest inna, wygodniejsza o niebo. Nie wywołuje efektu „sprężynowania” więc dzięki niej naprawdę odpoczywam. Dodatkowe plusy poduszki ciążowe cebuszki – dla mamy w ciąży i do karmienia maluszka – system easy wash- szybciutko zdejmujemy i pierzemy, drugi plus – można dokupić mikroperły za grosze i cebuszka będzie jak nowa.

Podczas mojej pierwszej ciąży nauczyłam się spać na lewym boku i tak już zostało. Weszło mi w nawyk, a to odciąża nerki i usprawnia przepływ krwi. Układam cebuszkę przed sobą, i sen przychodzi szybciej. A nie zawsze tak bywa. Bo kiedy po intensywnym dniu kiedy mam dużo ruchu moja maleńka Ktosikowa, która mieszka w brzuchu, rozpoczyna swoje harce, stukanie, pukanie. Wypina główkę tak, że oczy mi dęba stają. Bardzo ruchliwa, niecierpliwa taka. Jakby chciała już tu być, z nami, poznać nas wszystkich. Ale jeszcze nie teraz, niech poczeka bo i my cierpliwie na nią czekamy.

A kiedy już Ktosikowa będzie z nami podzielę się cebuszką. Będzie służyła do karmienia, jako gniazdko, do pomocy przy opiece, do podpierania, do ochrony przed upadkiem z łóżka. Dobrze nam będzie razem – mi,  Ktosikowej i cebuszce.

Więcej na ten temat, o różnych formach zastosowania możecie przeczytać na cebuszka.pl

A zakupić w sklepie – cebababy.eu który szczerze polecam.


lubię kiedy przyłączacie się ze mną do dyskusji, dlatego z góry dziękuję za każde Wasze słowo w komentarzu. Tak wiele to dla mnie znaczy.  

– pozdrawiam Was cieplutko – 

   asia 

czy Ty też jesteś super mamą ? - www.wkawiarence.pl - wpis + akcja dla Was , link w Ig w bio ................ ................ #rodzina #siłą #razem #zawsze #moje #szczęście #szczesliwamama #tròjka #dziecko #lovemyfamily #happy #smile #poland #blog #nowypost #wpis #blogger #kuradomowa #mama #instamatka #fashion #home #instamatki #polishgirls #myson #and #daughters #instakids #sangotrade #matoworek

jeśli masz ochotę – przyłącz się do mnie na facebooku

lub zapisz się do subskrypcji  / znajdziesz po prawej stronie bloga /