Praktyczne prezenty dla dzieci to strzał w 10, kiedy wydaje nam się, że typowe podarunki typu słodycze, zabawki, pluszaki już nie wystarczą lub co więcej, dzieci mają już wszystko, co w dobie komercyjnych czasów nie jest już zaskoczeniem.

100 misiów, 50 lal, 3 wózki dla lalek, 1000 gryzaczków, 20 kompletów puzzli… dom pełen wszystkiego. Co w takiej sytuacji, kiedy nasze dziecko ma już wszystko?! Jako rodzic zawsze coś wymyślimy, jednak chrześni, dziadkowie, bliska rodzina już ma z tym nie lada problem.

Praktyczne prezenty sprawdzą się w przypadku maleńkich dzieci. W przypadku, kiedy chcemy czymś obdarować, ale maluszek albo dopiero przyjdzie na świat, albo dopiero niedawno się urodził. W takiej sytuacji przemyślany, a zarazem praktyczny prezent będzie idealny. Zachwyci rodziców, a jego cena nie jest zbyt wygórowana, żeby spowodowała skrępowanie.

Pierwsza grupa upominków dla dzieci jest skierowana dla przyszłych rodziców i maluszków.

praktyczne prezenty dla niemowlaka

 1. poduszka do karmienia w kształcie rogala to nieoceniona pomoc przy karmieniu dziecka. Najpraktyczniejszy jest egzemplarz jest ten, który ma zdejmowany pokrowiec, wszyty wewnątrz zameczek, aby nie obtarł przypadkowo główki noworodka i antyalergiczne wypełnienie.
 2. rożek to praktyczny prezent dla dzieci, który jest jednym z istotnych elementów wyprawki. Przedstawiony model jest zaprojektowany model imituje łono matki, dając przy tym ciepło i wygodę. Doskonale jeśli jest wykonany ze 100% bawełny.
 3. kojec to bardzo wygodna alternatywa łóżeczka, kiedy chcemy mieć dziecko blisko siebie i kładziemy je na swoim łóżku. Zwykle kojce są wyposażone w mocne sznurki, za pomocą których można zmieniać kształt. Fajny pomysł, aby taki prezent dla noworodka miał czarno – białe obrazki, które stymulują wzrok u maleństwa.
 4. Pokrowiec – kto miał maleńkie dziecko ten wie, że dodatkowe pokrowce na przewijak bardzo się przydają.

Druga grupa praktycznych prezentów dla dzieci to upominki na różne okazje dla przedszkolaków. Są to produkty, które przydadzą się zarówno w domu, jak i przedszkolu. Uważam, że każde dziecko w wieku od 2 do 6 lat, (a nawet i starsze) byłoby z tego typu prezentu z pewnością zadowolone.

praktyczne prezenty dla przedszkolaka

 1. pufka dla dziecka to prezent do domu, który będzie miękka alternatywą dla krzesełka. Jest bezpieczna, nie ma kantów, lekka i wygodna, a co więcej – stabilna. Pokrowiec jest na zamek, więc w każdej chwili możemy zdjąć i wyprać.
 2. worek dla przedszkolaka – to z pewnością jeden z najpraktyczniejszych podarunków dla dzieci. Każdemu maluchowi jest potrzebny woreczek w przedszkolu na kapcie, ubranka na zmianę, a w domu czy w podróży do przenoszenia drobiazgów.
 3. poduszka motylek to wykonana z najwyższej jakości bawełny 100% poduszeczka antywstrząsowa do podróży, wypełniona antyalergiczna kulką styropianową. Może być przytulanką i ozdobą każdego dziecięcego pokoiku.
 4. fartuszek to gadżet przydatny dla małego kucharza, malarza i dziecka lubiącego małe eksperymenty. Nie będę przekonywać nikogo, ze łatwiej wyprać fartuszek, niż zmieniać całe ubranko, zwłaszcza po malowaniu farbami rączkami.

praktyczne prezenty dla dzieci


Kolejna grupa z cyklu praktyczne prezenty dla dzieci, to upominki dla każdego od 1+ do nawet 10+. Ponadczasowe, które umilą zabawę i będą stanowiły dekorację pokoju. Są to doskonałe prezenty, którymi nasi milusińscy będą się cieszyć każdego dnia. Przedmioty, które mają moje dziewczynki.

jasny pokój dla dziewczynki

pokój dla dziewczynki 2 lata

pokój dla dziewczynki jaki kolor

do pokoju dziewczynki

pokój dla dziewczynki królowa lodu

pokój dla dziewczynki namiot tipi podwieszany

mały pokój dla dziewczynki jak urządzić

pokój dla dziewczynek 2 5 lat

 1. namiot zawieszany, tipi lub w stylu tureckim – to świetne miejsce zabaw – „baza” którą można umieścić w pokoju lub w ogrodzie
 2. lusterko do pokoju zwłaszcza dla małej i większej dziewczynki, a nawet nastolatki będzie świetnym prezentem
 3. kosz / pojemnik na zabawki i inne akcesoria stanowi dla nas rodziców super sprawę,bo mieści wszystkie pluszaki i inne akcesoria, a jako praktyczny prezent dla dziecka będzie zarówno opakowaniem na większą zabawkę i mebelkiem do pokoiku, miękka poduszką, a nawet miejscem gdzie można się schować
 4. książki dla mnie jest to prezent na każda okazję. Bo wychodzę z założenia, że książek, malowanek nigdy za wiele ( te, które polecam: klik klik klik klik klik klik klik klik i klik  🙂  )
 5. przebranie – nie znam dziecka, które nie lubi bawić się w przebieranki. To świetny i zarazem praktyczny prezent dla dziecka od 2+ do 10+
 6. rowerek, hulajnoga – my zdecydowaliśmy się na niezwykle lekki rowerek biegowy  firmy Movino  ( ten polecam: KLIK )

wpis został opracowany we współpracy z:

sangotrde producent akcesoriów dl adzieci


Nagrody trafiają do:

 • komplet poduszek: Daria Wojciechowska
 • plecako-worek: Izabella Marzyciel
 • plecako-worek: Katarzyna Kujańska

zasady:
1. konkurs dla fanów Sangotrade.pl  oraz  wkawiarence.pl  na facebooku (dla osób,  które polubiły oba profile)
2. miło nam będzie, jeśli udostępnisz plakat konkursowy oraz zaprosisz znajomych do zabawy (poprzez oznaczenie ich) – w komentarzu pod plakatem konkursowym na fb @Wkawiarence
3. w komentarzu napisz do kogo trafi nagroda
4. konkurs trwa od 19.11.2018 do 25.11.2018 roku do północy
promocja nie jest w żaden sposób sponsorowana, popierana, ani przeprowadzana przez serwis Facebook
regulamin:
1. Sponsorem konkursu jest firma Sangotrade.pl  a organizatorem konkursu jest blog wkawiarence.pl 
2. Nagrody w konkursie : Nagroda I stopnia – komplet 2 poduszek, Nagroda II stopnia – dla 2 osób worko-plecak. Wzory wybierają zwycięzcy ze strony producenta/sponsora
3. Konkurs trwa od 19.11.2018 do 25.11.2018 roku do północy
4. Wysyłka nagrody tylko na terenie kraju.
5. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w ciągu 3 dni od zakończenia konkursu.
6. Zwycięzcy zostaną wybrani przez współorganizatora i sponsora na podstawie subiektywnej oceny dotyczącej aktywności danego uczestnika konkursu w trakcie jego trwania.
7. Promocja nie jest w żaden sposób sponsorowana, popierana, ani przeprowadzana przez serwis Facebook.


Praktyczne prezenty dla dzieci, to tak naprawdę również świetny upominek dla ich rodziców. Praktyczne podarki służą nie tylko dzieciom. Są ponadczasowe i uniwersalne, gdyż możne je wykorzystać w różnych celach. Na przykład kosz na zabawki to produkt zgodnie z jego przeznaczeniem, ponadto kosz na pranie 😉 i w razie zbliżających się gości – najpraktyczniejszy przedmiot, do którego wrzucam różne bibeloty większe i mniejsze w salonie rozrzucone przez moje młodsze towarzystwo. Worek na kapcie i ubranka do przedszkola służy również jako większa kosmetyczka, woreczek na bieliznę w podróży czy na ubranie sportowe na zajęcia dodatkowe dla Borysa. Tego typu praktyczne prezenty dla dzieci są bardzo uniwersalne.