Spersonalizowany film z Mikołajem dla dzieci, w którym pojawiły się … moje dzieci! Nie sądziłam, że może mnie jeszcze coś aż tak zaskoczyć! Mikołaj szeptał słowa w kierunku dzieci, wypowiadał ich imiona, zabrał nas na spacer na świąteczny jarmark! Video z Mikołajem – magiczny film jako oryginalny prezent dla każdego dziecka.

spersonalizowany film o mikołaju dla dzieci

Tydzień temu przeżywałam z córką Wróżkę Zębuszkę, która podrzuciła pieniążka pod poduszkę i wzięła ząbek na pamiątkę. Dziś odwiedził nas najprawdziwszy Mikołaj, który obiecał, że wróci z prezentami… Odwiedziliśmy jego dom, przedstawił nam swoich pomocników i pokazał magiczna książkę, w której… były zdjęcia moich dzieci. Przemawiał do nich swoim grubym mikołajowym głosem, po imieniu, do każdego. Wiedział, że już potrafią jeździć na rowerach. Pogroził, żeby zbyt długo nie spędzały czasu rzez komputerem i telewizorem (i chwała mu za to!).

Spersonalizowany film z Mikołajem dla dzieci

Doskonały pomysł na prezent dla każdego dziecka, bez względu na wiek. Zachwyca nawet nas – dorosłych. Kochamy tę świąteczną magię. W każdym w nas jest w końcu namiastka dziecka. Spersonalizowany film z Mikołajem dla dzieci wzrusza nas, porusza czułe strony. Polecam pooglądanie z chusteczką w kieszeni.

Wyobraźcie sobie zaskoczenie swojego dziecka, które słyszy swoje imię wypowiadane z ekranu telewizora przez Mikołaja! Widzi swoje zdjęcia w magicznej księdze! Mikołaj wie, gdzie było na wakacjach lub zna ulubioną zabawkę! Czy może być lepszy:

oryginalny prezent dla dziecka ?!

Co więcej, taki spersonalizowany film z Mikołajem dla dzieci możemy otrzymać w zaledwie 2 godziny od momentu zamówienia!!!!

Czy znasz lepszy prezent, który tak porusza emocje i sprawia tak wiele radości? Taki podarunek zostaje w sercu na długie lata!

Jak wygląda  spersonalizowany film z Mikołajem dla dzieci

Do wyboru mamy kilka filmów z Mikołajem dla dzieci:

  1. Sekret Mikołaja
  2. Dom Mikołaja
  3. Pierwsza gwiazdka
  4. Choinka Mikołaja
  5. Taniec Elfów
  6. Elf fajtłapa
  7. Wigilia tuż tuż!
  8. oraz specjalny film dla osoby dorosłej

Każdy możemy przed zamówieniem pooglądać oczywiście na stronie elfi.

Aby spersonalizować film z Mikołajem dla dziecka musimy przygotować sobie kilka zdjęć dziecka, jego ulubionej zabawki lub zdjęcia z wakacji, zwierzątka i kogoś bliskiego. Możesz tez zrobić niespodziankę i umieścić na końcu filmu zdjęcie np. rodziców dziecka, babci czy dziadzia. Mamy dużo możliwości. Podobna kwestia jest w sprawie wyboru zdań, które ma Mikołaj wypowiedzieć do naszego dziecka, tak aby film z Mikołajem był ściśle dopasowany do charakteru i upodobań odbiorcy. 

Oczywiście można również zamówić spersonalizowany film z Mikołajem dla rodzeństwa. Ja taki właśnie wybrałam. Oglądaliśmy go juz kilkakrotnie, zachwyca za każdym razem i zauważamy raz po raz nowe szczegóły.

Dla przykładu:

I mam dla Was rabacik na taka usługę!


Oto kod rabatowy – 10% zniżki:

KAWIARENKA10 

ważny do 22/12/2020 do 23:59:59


Czyż nie jest uroczy i magiczny? Spersonalizowany film z Mikołajem dla dziecka to będzie cudowny i niezapomniany prezent, który się tak szybko nie zapomina.