ozdobić pokój dziecka

Ozdobić pokój dziecka tak, aby były dwie strony zachwycone? Tak, to jest całkowicie możliwe. Proponuję urozmaicić ściany naklejkami, które w każdej chwili można szybko wymienić, urozmaicić i wzbogacić o oryginalny, dodatkowy element.

Póki jesteśmy dyrektorami artystycznymi pokoju naszego dziecka, możemy kreować go na styl, który jedynie nam się bardzo podoba. Jednak, gdy to dziecię zaczyna mówić, żądać i dyktować, bywa już nieco trudniej. Ba! Im więcej lat mu przybywa, tym głos staje się donośniejszy, nie znoszący sprzeciwu i nasze poglądy ma głęboko w nosie. Z pozycji dyrektora generalnego i artystycznego spadamy do pozycji sponsora, ewentualnie pomocy sprzątającej.

Cieszą mnie sytuacje, kiedy jednak nasza kreatywność i zdolności negocjatorskie wybijają się ponad głos właściciela pokoju. Wybijają to jednak zbyt wielkie słowo, powinnam raczej użyć określenia: „są brane pod uwagę”. W takich momentach w przypływie rodzicielskiej radości i oszołomienia, możemy podsunąć wiele pomysłów, niekoniecznie związanych z mainecraft, zombi, kulą lol, okrutnie różową barbi i innymi dziwaczkami.

Dopóki dzieci są wpatrzone w swojego rodzica – wykorzystujmy ten fakt i cieszmy się nim do woli. Bo nie spodziewajmy się, że ta chwila potrwa wiecznie. Bynajmniej – szybko przeminie, a po chwili euforii pozostanie kilka zdjęć i wspomnień.

Możliwość połączenia gustów malucha z naszymi, jest jednak naprawdę możliwa. Proponuję ozdobić pokój dziecka pięknymi naklejkami ze świata snów i fantazji. Sklep internetowy Myloview.pl podsunął mi wiele propozycji i przyznam się szczerze, że utonęłam w ich inspiracjach, zapatrzyłam się i zakochałam po uszy. Poniżej przedstawiam kilka moich ulubionych, które jednak nie oddają w pełni całego wachlarza możliwości.

jak ozdobić pokój dziecka


naklejka kwiaty do pokoju dziewczynki

Ozdobić pokój dziecka

– abyśmy byli szczęśliwi przez dłuższy czas – to nieraz długie dialogi, które nie zawsze kończą się konsensusem.

Mamo ja nie jestem już dzieckiem!… Dobrze mamo, ale jak jak tu kolegę zaproszę?! 🙂 ….

Bywają na szczęście w sklepach propozycje, które z pewnością obydwóm stronom przypadną do gustu.

źródło inspiracji – Myloview.pl

naklejki ze zwierzątkami do pokoju dziecka

ozdobić pokój dziecka

ozdobić pokój dziecka naklejkami na ścianę inspiracje

co dac na ściany w pokoju dziecka

A co Wy i Wasze dzieci preferujecie na ściany w pokojach? Jak ozdobić pokój zgodnie z preferencjami jego właściciela? 🙂