garść świątecznych inspiracji

świąteczne inspiracje

za dużo nie napiszę, bo cóż tu można napisać, skoro obraz przemawia. Kolor czerwony, przeplatany srebrem lub złotem, zapach palącej się świecy i wszechobecne choinki – świerki, sosny czy jodły. Gałązki przyozdobione światełkami, czerwone nosy reniferów, ozdobne kokardy. I bańki różnorakie. Atmosfera tak gęsta, tak świąteczna, tak uniosła i wspaniała.

Zaparz kubek aromatycznej, gorącej kawy lub herbaty i zanurz myśli w obrazach świątecznych. Oderwij się, zapomnij. Inspiruj się cudownościami.

Większość możemy zastosować w swoich domach. Nie identycznie, ale podobnie. Bo to co nasze zawsze najbardziej cieszy. Choćby nieco nieporadnie, nieidealnie. Ale nasze, tylko nasze.

Niektóre ozdoby świąteczne robię od lat nastu. Pomarańcze nabijam goździkami, a ich zapach pięknie unosi się w powietrzu. Dekoruję stół szyszkami, gałązkami i świecami. W ubiegłym roku sami ozdoby robiliśmy, które i w tym roku wykorzystam. Zerknijcie na mój wpis ubiegłoroczny – nasze nocne DIY , które i w tym roku wykorzystamy. Robiliśmy również prezenty dla najbliższych – lampki cotton ball oraz bańki i gwiazdki pod kolor każdego. Teraz, kiedy rodzina nam się powiększyła i czas jakby się zwęził, doba się dziwnie skróciła tylko szybkie i proste stroiki przewiduję.

świąteczne inspiracje

świąteczne inspiracje

20160102_115955

 

świąteczne inspiracje DIY jak zrobić bańki
—- prezent dla siostry —
świąteczne inspiracje DIY prezent
—- prezent dla mamy i taty —-

świąteczne inspiracje

– wieczorową, a raczej nocną porą, kiedy głosy w domu już milkną, zaparzam w moim kubku ulubionym, gorącą herbatę z sokiem malinowym od mamy, ubieram ciepłe skarpety i marzę… o dniu świątecznym, układam w głowie co kiedy zrobić powinnam. Napawam wzrok – świąteczne inspiracje są takie niezwykłe. Takie, które oko cieszą, wybrałam kilka dla Was, takich, które chętnie sama w domu bym ujrzała

513

338

526

529

835

836

837

980

983

985

1100

1101

1108

8705

8708

9079

9150

11 thoughts on “garść świątecznych inspiracji

  1. Inspiracje są git, ale brakuje mi takiej swiatecznej herbaty jabłkowej takiej typu z teekane, ale wlasnej roboty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *