bardzo mi miło, że trafiłaś/eś w moje skromne progi.

mam na imię Asia albo Joanna bardziej oficjalnie / nie cierpię Joasia /

świat traktuje z przymrużeniem oka, bo za długo byłam poważna, z racji wykonywanego zawodu – kilkanaście lat na średnim stopniu kierownictwa w Banku. Jestem chodzącą optymistką i często gdzieś tam latam po chmurach i nie bardzo mam ochotę zejść na ziemię. Po prostu – jest mi tam lepiej.

lubię śmiech, książki i ludzi. Blog to moje takie alter ego. Poruszam tematy rodzinne, domowe i często po prostu babskie. Lubię gotować i non stop to robię, co czasem Wam pokazuję. Jestem mamą prawie czwórki – bo trójki maluchów rodzonych i przyszywanej córki już nastolatki, więc nie dziwne, że często moje tematy na blogu krążą w tej sferze. A że późne macierzyństwo nie jest mi obce to i przewija się w tekstach. Ubóstwiam czytać, więc stąd i ta tematyka. Nałogowo robię zdjęcia, więc czasem pokażę to i owo. Nie ukrywam, że zdarza mi się Wam pokazać reklamowany produkt, ale możecie być pewni, że tylko taki który sprawdziłam i mam do niego przekonanie.

blog mnie odstresowuje. Nie mam szkicownika, gdzie punkt po punkcie zaznaczam o czym chcę napisać. Bywa, że mój tekst na blogu  to słowa, moje myśli, kłębiące się gdzieś wewnątrz mnie. Czasem przydługawe, ale mam problem aby je skrócić i wyrzucić. Lubię litery pojawiające się na białej karcie. Blog to moja pasja, mój sposób na oderwanie się.

jeśli masz ochotę i coś tam Ci się u mnie spodobało, miło mi niezmiernie.

możesz ze mną zostać na stałe, zapisując się na mój fanpage @wkawiarence na facebooku.

jestem również na Instagramie @wkawiarence .

zawsze również możesz ze mną pogadać mailowo: kontakt@wkawiarence.pl lub na priv na fb / zawsze odpiszę, tylko nie zawsze od razu, za co z góry przepraszam/

lub zapisać się do Newslettera, który jest widoczny z prawej strony ekranu

pozdrawiam Cię cieplutko

– asia –


zdjęcia i teksty publikowane na blogu https://www.wkawiarence.pl są moja własnością [ zaznaczam zawsze jeśli pochodzą z innych źródeł ], nie wyrażam zgody na ich wykorzystywanie, powielanie, modyfikowanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody
[ zgodnie z Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170 ]