Dzień Chłopaka zbliża się wielkimi krokami, a ty nie masz żadnego pomysłu na to, co tym razem podarować swojemu partnerowi? Mamy dla ciebie kilka propozycji i inspiracji, jaki podarunek może sprawić, że męskie serce szybciej zabije.

dzień chłopaka - pomysł na prezent

Nie zostawiaj tego na ostatnią chwilę

O prezencie na Dzień Chłopaka warto pomyśleć już teraz. Zyskasz trochę czas na zastanowienie, sprawdzenie poszczególnych pomysłów i spokojny wybór upominku. Kupowanie prezentu na ostatnią chwilę niestety z reguły kończy się źle. Spróbuj uniknąć przypadkowości i stresu związanego z zakupami i pomyśl o swoim chłopaku już dziś!

Bransoletka dla chłopaka – spersonalizowana

Zaczniemy od być może mało oczywistego pomysłu, ale takiego, który spotyka się z bardzo dobrym przyjęciem. Bransoletka dla chłopaka, na sznurku, z minimalistyczną zawieszką lub wyłącznie eleganckim cover lockiem to genialny pomysł. Taki prezent na Dzień Chłopaka można uzupełnić o wyjątkową personalizację. Na zawieszce, na przykład tej z Lilou, można wykonać specjalny grawer z dowolnie wybranym napisem. Taka bransoletka to więc nie tylko atrakcyjna biżuteria, ale i bardzo cenna pamiątka. Możliwości wyboru wśród męskich bransoletek jest całkiem sporo. Są i bransoletki łańcuchy z mniejszymi lub większymi ogniwami, największą popularnością cieszą się jednak te na delikatnym sznurku z zawieszką. Pasują właściwie do każdej stylizacji, można je więc nosić cały czas.

Co kupić partnerowi na Dzień Chłopaka

Co kupić partnerowi na Dzień Chłopaka - bransoletka personalizowana na sznurku

 1. Bransoletka ze srebrną nieskończonością
 2. Bransoletka ze srebrną blaszką z koniczyną
 3. Posrebrzana bransoletka Łańcuch No.1 ze srebrnym medalikiem
 4. Bransoletka z posrebrzanymi cyframi na cienkim jasnoszarym sznurku
 5. Bransoletka z pozłacanym krążkiem o wielkości 2 cm na grubym chabrowym sznurku (Krążek to talizman doskonałości i nieskończoności)
 6. Bransoletka ze srebrnym krążkiem La Roue o wielkości 2 cm na grubym sznurku w kolorze jeansu

Elektroniczny gadżet

Jeśli tylko twój partner, to typ „elektroniczny” z pewnością ucieszy go każda nowa zabawka z tego sektora. Oczywiście przedział finansowy tutaj jest bardzo różny, ale i możliwości masz wiele. Od smart band, przez zegarek sportowy, okulary VR Google, po kamerę sportową lub jeszcze inny inteligentny gadżet. Miłośnik gamingu z pewnością doceni także każde dodatkowe akcesorium do swojego królestwa gier. Tutaj możliwości „doposażenia” właściwie nigdy się nie kończą.

prezent dla mężczyzny - męża - partnera dla fana elektroniki

 

 1. Smartband Huawei Band 6
 2. Zegarek sportowy Lenovo
 3. Gogle VR HTC Vive Cosmos Elite
 4. Kamera sportowa Tracer
 5. Powerbank
 6. Fotel obrotowy Diablo (mój syn posiada identyczny, niesamowicie wygodny)

Pamiętaj o jego hobby

Tutaj nie będzie jednej podpowiedzi, bo możliwości może być naprawdę wiele, natomiast na Dzień Chłopaka trafionym prezentem będzie z pewnością upominek związany z hobby twojego partnera. Jeśli aktywnie trenuje, być może dobrze byłoby pomyśleć o zakupie nowego sprzętu do treningów albo wymarzonych butów biegowych. Jeśli chodzi po górach, podróżuje – zegarek, kompas, dobrej klasy kubek termiczny to dobry pomysł. W końcu dla majsterkowicza upominkiem cenniejszym niż złoto będzie nowa skrzynka z narzędziami. Warto uważnie zastanowić się, co może twojemu chłopakowi sprawić autentyczną radość, bo tego typu upominek będzie dla niego przede wszystkim znakiem, że go uważnie obserwujesz, dostrzegasz jego pasje i je szanujesz. To wrażenie może okazać się cenniejsze od samego prezentu.

co kupić mężowi na urodziny na święta na dzień chłopaka - prezentownik dla mężczyzny

 1. Piłka do balansowania (osobiście mnie to zainteresowało 🙂 )
 2. Piłki do masażu (skutecznie uwalniają nagromadzone napięcie, przy okazji również nasze)
 3. Buty do biegania Skechers
 4. Monookular BRESSER
 5. Kubek termiczny Kambukka
 6. Skrzynka narzędziowa dwumodułowa marki Neo

Wspólny czas

Sprawdzonym upominkiem będzie także z pewnością po prostu czas spędzony wspólnie. Możesz pomyśleć o wyjeździe we dwoje, wspólnej wyprawie, krótkim wypadzie na weekend albo po prostu wyjątkowej kolacji, wyjściu do kina albo romantycznym wieczorze w domu. Bliskość to zawsze najlepszy prezent i dla Ciebie i Twojego partnera