Czy można wytłumaczyć niewytłumaczalne ? Czasem nie. Można starać się, ale i tak odpowiedź nie przychodzi. Można snuć domysły. Można wymyślać odpowiedź na milion różnych sposobów. Ale i tak nie zawsze znajdziemy wytłumaczenie. Czasem tak lepiej. Czasem tak się dzieje.

cuda z nieba

Jeśli lubicie filmy na faktach, jeśli lubicie wyciskacze łez, takie w których łza już szykuje się do wypłynięcia z oka już w 15 minucie filmu i nie kończy się w raz z napisami końcowymi. Jeśli lubicie się wzruszać. Tak do głębi. Jeśli lubicie szczegóły. Jeśli lubicie życie. Które szykuje dla nas tak wiele.

To film

Cuda z nieba

jest dla Was. Cudowny, pełny głębokich wzruszeń, ale też chwil trwogi. Bojaźni o życie dziecka. Małej niewinnej dziewczynki. I jej słowa: mamo, nie chcę już dalej żyć. A później nadchodzi zmiana. Wszystko jest tak jak być powinno. Ale za dużo chciałabym Wam tu zdradzić. Ważne, że to co złe zanika. Film o przyjaźni, takiej niewyszukanej. O pomocy ludzkiej. O dobroci takiej czystej prosto z serca. O wielu słowach niedopowiedzianych. O drzewie spróchniałym, które przynosi wybawienie.  Cuda z nieba jest na faktach, również na podstawie książki. Polecam Wam, bo to film, który tak porusza, zostaje w pamięci na długo. I taki, który warto obejrzeć minimum dwa razy.

Cuda z nieba – film, który poruszy każde serce. Zgodzicie się ze mną?