Nie masz pomysłu jak ozdobić pokój ? Podpowiadam – inspirujące plakaty na ścianę będą strzałem w 10 !

inspirujące plakaty na ścianę

Zważywszy na Wasze zainteresowanie wnętrzami, ozdobianiem naszych mieszkań, skusiłam się na kolejny, wnętrzarski temat. Tym razem zainspirowały mnie obrazy w formie plakatów. Ich szerokie przeznaczenie i niesamowita elastyczna forma przekazu.

Inspirujące plakaty na ścianę, zwłaszcza te, które zawierają słowa, litery, cytaty są aktualnie szalenie modne. Są też na tyle uniwersalne, że można je zawiesić niemal w każdym pokoju, przedpokoju czy nawet kuchni. Abstrahując od tych, przeznaczonych jedynie do pokoju najmłodszych dzieci, wybrałam kilka, które doskonale urozmaicą każdą ścianę. Idealnie wpasują się do pokoju dziecka, podlotka jak i naszej sypialni i głównego pokoju w domu. Proste, ale niosące przekaz i magnetyczną siłę przyciągania. Na tyle wszechstronne, że można je przenosić z jednego pomieszczenia do drugiego i w każdym będą wyglądać jakby zostały optymalnie do niego skrojone.

INSPIRUJĄCE PLAKATY NA ŚCIANĘ

Wyrazy symbolizujące miłość, emocje, uczucia, zawarte w jednym jedynym słowie… Kocham Cię.

plakat kocham cię

A może spodoba się Wam figlarny ślimak? Bardzo mi się spodobał z uwagi na kolory. Niby prosty czarno-biały plakat, ale dodatek niebieskiego napisu sprawia, że jest niepowtarzalny! Im dłużej na niego patrzę, tym zaskakuje mnie fakt, że mogłabym go zawiesić w każdym pomieszczeniu w domu.

inspirujące plakaty na ścianę dream

Kolejna moja propozycja to niesamowite serce. Wpatrywałam się w niego naprawdę długo i co rusz dostrzegałam kolejne ukryte elementy. Zaliczam go do tych propozycji, które nie nudzą się przez długie lata.

inspirujące plakaty na ścianę serce

A co powiecie na inspirujące plakaty na ścianę dla pasjonata podróży lub lotnictwa? W dodatku zaopatrzony pięknym hasłem H. Ch. Andersena, które przyświeca nam zwłaszcza każdego lata w porze urlopowej.

plakaty dla chłopaka

Kolejna propozycja, którą chciałam Wam pokazać, to z jednej strony ważna myśl przewodnia, która towarzyszy mi przez całe dorosłe życie, z drugiej strony nowoczesny mural, a z trzeciej świetny sposób na urozmaicenie nudnego pomieszczenia. Dzięki swojej formie – każdy pokój nabierze niespotykanej energii i będzie odzwierciedlał nasze pozytywne spojrzenie na świat.

ozdoby na ścianę optymistyczne inspirujące cytaty słowa

Now or Never ? Ja wybieram to pierwsze 🙂

inspirujące plakaty na ścianę

Wszystkie plakaty pochodzą z jednego miejsca w sieci. Powstały ze współpracy ze sklepem

Redro.pl 

gdzie oprócz tych inspirujących plakatów na ścianę, znajdziecie wiele innych propozycji na urozmaicenie wnętrza.