przygotowałam dla Was kolejną porcję wiosennych nowości z Wydawnictwa Nasza Księgarniana które jest aktualnie promocja w wysokości –  20%.

nowości wydawnicze dla dzieci

JAJO

wszystko, co o jajkach powinniśmy wiedzieć. I powiem Wam szczerze, że sporo się dowiedziałam przeglądając książkę z dziećmi. O wyjątkowych ssakach australijskich znoszących jajka, o żywej fabryce jaj, ile kura znosi rocznie jajek, o sposobach na jajko, o chorobie zwanej oviofobia, o jajkach po wiedeńsku…. a nawet o sposobie na wybielanie firanek! /zamiast środków chemicznych, do prania wrzucamy lniany woreczek, w którym znajdują się skorupki z jajek. Przywrócą one biel poszarzałym firankom/.

ksiażka dla dzieci o jajkach

książka o jajach

KRAINA ROBOTÓW

nr 1 dla mojego syna. Książka o Robiku, który żyje w świecie robotów, pełnym emocji i uczuć. O śrubkach i sprężynkach na śniadanie i dzielnicach niezwykłego miasta. Pełna skomplikowanych, aczkolwiek ciekawych obrazków, które przyciągają wzrok na bardzo długo. Lubimy labirynty, a tych w Krainie Robotów nie brakuje.

książki edukacyjne o robotach

książka o robotach dla dzieci

robot dla dziecka

PUCIO I ĆWICZENIA MÓWIENIA

dziś tylko wspominam o tej pozycji, wkrótce cały wpis na temat pomocy i publikacji logopedycznych. Pucio i ćwiczenia mówienia to pozycja dla najmłodszych, będących na progu nauki mówienia. Jednak i dla starszych, mających problem z wyrazistością wymowy będzie doskonałym narzędziem. Pokazuje podstawowe reguły gramatyki – odmiany czasowników i rzeczowników, uczy rozwijania mowy zdaniowej, w umiejętny sposób wzbogaca zasób słów u dziecka.

logopedia dla dzieci książki

nauka mówienia

jak rozwinąć mówienie u dziecka

MÓJ DZIADEK BYŁ DRZEWEM CZEREŚNIOWYM

„opowieść o dziadku, który chodził po drzewie. I o wnuczku, który nauczył się tego od dziadka. O drzewie, które było dziadkiem, ale było też mamą. O dojrzewaniu drzewa i o dojrzewaniu chłopca. O kwitnieniu i o przekwitaniu. O gęsi, która była babcią i o czereśniach, które latały jak spadochrony…. ”

mój dziadek

wydawnictwo nasza księgarnia

książka o dziadkujeśli spodobał Ci się mój wpis, będzie mi bardzo miło, jeśli:
– przyłączysz się ze mną do dyskusji w formie komentarza
– udostępnisz ten wpis znajomym 

 

chcesz być na bieżąco z nowymi wpisami z bloga?
polub mój profil na facebooku lub na instagramie lub zapisz się do subskrypcji  / znajdziesz po prawej stronie bloga /
– pozdrawiam Was cieplutko – asia
czy Ty też jesteś super mamą ? - www.wkawiarence.pl - wpis + akcja dla Was , link w Ig w bio ................ ................ #rodzina #siłą #razem #zawsze #moje #szczęście #szczesliwamama #tròjka #dziecko #lovemyfamily #happy #smile #poland #blog #nowypost #wpis #blogger #kuradomowa #mama #instamatka #fashion #home #instamatki #polishgirls #myson #and #daughters #instakids #sangotrade #matoworek