Żebyśmy stanęły na głowie, ten moment i tak nadejdzie. Pewnego dnia budzimy się rano, a tu zamiast maluszka pojawia się … starszak. W dodatku zaczyna nie mieścić się w swoim dotychczasowym łóżku. Co wtedy? Pokaże Wam mój patent jak w 1 dzień dokonałam najlepszego wyboru (i taniego) i kupiłam łóżko dla chłopca 8 lat.

łóżko dla chłopca 8 lat

Nasze dzieci rosną, tylko my się nie zmieniamy 😉 U mnie nastał moment, kiedy mój syneczek, synulek, malutki Bobuś, Bobo (jak się sam nazywał), zmienił się z małego brzdąca w chłopaka, ucznia szkoły podstawowej. A co za tym idzie, przestał mieścić się w łóżku, który kupiliśmy mu na 3 urodziny.

Borys przez 4 lata spał w wygodnym łóżku z fabrycznym malunkiem pociągu. Co więcej zabezpieczone było barierką, która zabezpieczała przed upadkiem na podłogę. Podwójna wysuwana szuflada, zagłówek, a w dodatku rozmiar idealny do jego pokoju.

Jednak czasu nie zatrzymam. Zaczął się w swoim dziecięcym łóżku nie mieścić. Czas na zakup – łóżka dla chłopca 8 lat, bo za kilka tygodni urodziny. Wiem co lubi (o jakżeby inaczej), ma swoją paletę ulubionych kolorów. Odpukać, całego pokoju nie musimy mu zmieniać, jedynie czeka nas mała metamorfoza.

Rozpoczęłam od wymierzenia pokoju. Niestety jest ten mankament, że miejsce w którym zaplanowałam postawić łóżko, odpada, gdyż po drugiej stronie ściany mamy kotłownię z pompą ciepła, która mruczy przez 8 miesięcy w roku. Zbyt wielkiego pola do popisu nie mam. Tak więc z nosem na kwintę muszę zdać się na aktualne miejsce do spania.

Łóżek dla chłopca w wieku 8 lat jest od groma. Jednak, jeśli się dobrze przyjrzymy, wybór nie jest już tak oczywisty. Musi mieć odpowiedni rozmiar, zgodne z gustem właściciela i poniekąd jego rodziców, pasować do pokoju i aspekt najważniejszy – powinno poniekąd być adekwatne do stanu naszego portfela.

Miejsc, gdzie możemy kupić łóżko dla dziecka również jest bardzo dużo. Tylko tu rodzi się pytanie – ile czasu mogę przeznaczyć na jego szukanie? Ile stron www i sklepów zwiedzić? Jak dużo paliwa stracić i ile dni przeznaczyć na buszowanie w sieci?

Nie dysponuję zbyt dużą ilością czasu wolnego, a jeśli go mam, wolę sięgnąć po książkę, niż ślęczeć przy laptopie. Spokojny research po sklepach meblowych odpada. Moja trójka  w wieku 2, 4 i prawie 8 lat, ma zbyt dużo energii, a nie chcę patrzeć na przerażone oczy ekspedientek (ups! specjalistów do spraw sprzedaży – bo teraz tak wypada nazywać zawód sprzedawcy ).

Dlatego idealnym rozwiązaniem jest …

ŁÓŻKO DLA CHŁOPCA 8 LAT

 

wyszukiwarka meblowa łózko chłopiec 8 lat

 

Po wejściu na stronę wyszukiwarki meblowej Favi.pl

  • wpisujemy konkretny produkt
  • ustalamy zakres cenowy
  • wybieramy kolor
  • darmową dostawę
  • czy przedmiot jest aktualnie na stanie, czy musimy kilka dni poczekać na jego dostarczenie
  • ewentualnie zaznaczamy produkty w promocji
  • jest również opcja – najtańsze/najdroższe produkty w danej kategorii

Zaznaczam, że to nie jest sklep, jedynie bardzo wygodna wyszukiwarka, która przekieruje nas do konkretnego sklepu.


Pomimo, że od początku wiedziałam, co nam potrzeba, to na stronie wyszukiwarki meblowej Favi.pl spędziłam kilka godzin z okrzykami Och ! i Ach! 🙂 dlatego bez wyrzutów sumienia polecam każdemu, kto planuje zakupy do domu w postaci mebli czy dodatków.

Podsuwam moje typy łóżek dla chłopca od 7 – 8 roku życia, które przypadły mi do gustu. Może i Wam się coś spodoba?

ŁÓŻKA DLA STARSZYCH DZIECI  – DREWNIANE 

DREWNIANE ŁÓŻKO DLA CHŁOPCA 8 LAT ŁÓŻKO DLA CHŁOPCA 8 LAT Z DREWNAdrewniane łózko dla dziecka z szufladami na pościelłózko dla chłopca 7 lat

 

 

TAPCZANIKI DLA CHŁOPCA w wieku od 6 – 8 lat 

tapczan da chłopca od 8 latkolorowy tapczan dla dziecka młodzieżowy rozkładanytapczan dla dziecka szary popielaty różowy

tapczanik młodzieżowy

ŁÓŻKA Z BIURKIEM DLA STARSZEGO CHŁOPCA  np. do małego pokoju

łóżko piętrowe z biurkiem dla chłopca drewniane

łózko dla chłopca do małego pokoju piętrowe

białe łóżko do małego pokoju

fajne łóżko z biurkiem

 

ŁÓŻKA DLA CHŁOPCA Z METALOWĄ RAMĄŁÓZKO Z METALOWĄ RAMA DLA CHŁOPCA CZARNE

metalowe łózko młodzieżowe

łóżko dla chłopca z metalowa ramą białe

 

ŁÓŻKO DLA CHŁOPCA 7 LAT Z SZUFLADĄ ŁÓZKO Z SZUFLADAMI CHŁOPIEC DZIEWCZYNKA

łóżko z szufladami szare

 

łózko z dodatkowym spaniem dziecko

łózko dla dziecka z szufladami

Ja już ostateczną decyzję podjęłam. Łóżko dla mojego chłopca wybrane.  Teraz czekam na koniec ferii i zabieram się do pracy 🙂 Czeka mnie jeszcze wybór regału na książki, gry, puzzle i inne bibeloty. co również nie jest proste, gdyż chciałabym go dopasować do istniejących już mebli Borysa, które uwielbiam /może dlatego, że sami je zrobiliśmy ? czyt.- ja wymyśliłam, mąż zrobił 🙂 ( wpis – metamorfoza mebli za 30 zł ) Najważniejsze to obranie wstępnej koncepcji, a wybór odpowiedniego łóżka dla chłopca 8 lat ( mniej więcej w tym wieku) okaże się czystą przyjemnością.