Masz w domu fankę lub fana Minecrafta? Skorzystaj z bezpłatnej lekcji i zapisz ją/jego na kurs programowania w świecie Minecraft Education. Lekcja próbna nic nie kosztuje, a zyskujesz z nawiązką.

kurs programowania Minecraft - dla jakiego wieku, ile kosztuje, czy warto zapisać dziecko na kurs programowania Minecraft Go Iteens

Każdy rodzic zdaje sobie sprawę, że gry na telefon i komputer wciągają dzieci ponad wszelką miarę. Gdybyśmy stracili nad nimi kontrolę, potrafiliby klikać i pół dnia. I to nie jest dobre, bo wszystko musi mieć  swoje granice! Korzystanie z aplikacji ma też swoje plusy, ale należy traktować je z rozwagą. Całkowite zabranianie może przynieść odwrotny skutek od zamierzonego, bo jak wiadomo – to, co zakazane, kusi najbardziej!

Dlatego podsuwam Wam mądre rozwiązanie. Dla dzieci, które są zafascynowane światem Minecraft, szkoła GoITeens (z którą mam przyjemność współpracować) prowadzi zajęcia online w postaci kursu „Podstawy programowania w świecie Minecraft”. Co więcej, możecie już dziś zapisać swoje dziecko na całkowicie bezpłatną lekcję!

Ważna sprawa – kurs programowania w Minecraft Education to nie jest gra w Minecraft

Na bezpłatnej lekcji próbnej, dzieci poznają konstruktor kodu i wspólnie z edukatorem tworzą pierwsze kody bloczkowe w świecie Minecraft. Pod koniec kursu Twoje dziecko zaznajomi się również z elementami HTML/CSS i JavaScript. Dla Ciebie brzmi to jak  fizyka kwantowa? Dla mnie troszkę też, ale obserwowałam pierwszą lekcję kursu programowania w świecie Minecraft i podstawy naprawdę zrozumiałam.

Dzięki udziałowi w kursie programowania w świecie Minecraft, Twoje dziecko zdobędzie KOMPETENCJE PRZYSZŁOŚCI, które wykorzysta już teraz w szkole. To między innymi umiejętności:

  • planowania
  • logicznego myślenia
  • pracy w zespole
  • prezentacji
  • kreatywnego podejścia do rozwiązywania zadań i problemów
  • nauki podstaw zarządzania projektami

Tak więc zwróć uwagę, jakie są wymierne korzyści kursu programowania w Minecraft Education.

Nie martw się, że Twoje dziecko ma już i tak dużo szkolnych zajęć. Lekcje w kursie programowania w środowisku Minecraft to fascynująca rozrywka, która odbywa się w domu, np. wieczorem, w wolnym czasie lub w sobotę (zamiast bezsensownego na ogół klikania w smartfon lub komputer). Grafik zajęć można ustalić tak, jak będzie Wam najwygodniej.

NAUKA PRZEZ ZABAWĘ

Nie czekaj i bądź pierwsza! Skorzystaj z okazji i od razu zapisz swoje dziecko, klikając: KURS PROGRAMOWANIA  W ŚWIECIE MINECRAFT

zapisy na bezpłatna lekcje programowania dla dzieci dla 8 - 12 latków

 

KURS PROGRAMOWANIA W ŚWIECIE MINECRAFT

KURS Z PODSTAW PROGRAMOWANIA ucieszy zarówno dziewczynkę, jak i chłopca. Kurs programowania w świecie Minecraft jest przeznaczony dla dzieci w wieku 8,5 – 11 lat.

Kursanci mają  nielimitowany dostęp do platformy z nagraniami video z lekcji, materiałami dodatkowymi oraz pracami domowymi. Dodatkowo, w ramach kursu dziecko otrzymuje nieograniczony dostęp do platformy Minecraft Education, co oznacza, że programowanie można ćwiczyć między lekcjami tak często, jak tylko ma się na to ochotę.

Fragmenty przykładowej lekcji możesz obejrzeć na moim profilu na Instagramie w wyróżnionych relacjach: KLIK

kurs programowania dla dzieci go iteens - jak wyglada ile kosztuje ile trwa - Kurs programowania od podstaw online

w jakim wieku można dziecko zapisać na kurs programowania Minecraft - opis kursu programowania

Podoba mi się, że podczas trwania każdej lekcji rodzic może mieć kontakt z Opiekunem Grupy przez WhatsApp. Wzajemnie się widzimy i rozmawiamy. A po każdej lekcji dziecko otrzymuje wyzwanie – pracę domową do wykonania. Zdradzę Ci, że mój syn był tak zafascynowany po pierwszej lekcji, że nie mógł się przez ponad 2 godziny oderwać od platformy edukacyjnej. Kombinował, tworzył bloczki i rozwijał swoją pasję. W rezultacie, kursem programowania w Minecraft Education zainteresowała się również moja 6-letnia córka.  Nie potrafi ona jednak jeszcze płynnie czytać i liczyć, więc na podjęcie nauki programowania  musi troszkę poczekać (kurs jest dla dzieci od 8,5 roku życia).

Co więcej, mam dla Ciebie NIESPODZIANKĘ!

Dla osób, które zapiszą się na bezpłatną lekcję próbną i zdecydują się zakupić kurs do 12.05.23 mam

kod rabatowy -20% na cały kurs na hasło:

kawiarenka20

kurs programowania Minecraft dla dzieciEdukatorami są programiści i fachowcy z branży technologicznej z wieloletnim doświadczeniem – nie tylko w IT, ale też w edukacji. Oprócz tego, dzieci są pod opieką pedagoga i dydaktyka, a do nauczania marka podchodzi w sposób profesjonalny i fachowy. Do każdej grupy przypisany jest indywidualny opiekun.

kurs programowania dla 8, 9 10, 11 i 12 latka

JAK WYGLĄDA KURS PROGRAMOWANIA W MINECRAFT EDUCATION

Kurs w szkole GoITeens składa się z 4 bloków.  Każdy blok to  20 lekcji, które odbywają się raz w tygodniu. Zajęcia trwają 75 minut i niezbędny jest do nich komputer stacjonarny lub laptop z działającą kamerką, mikrofonem oraz myszką. Nie można korzystać z kursu programowania na telefonie 🙂  W końcu chodzi tu o naukę – jak sama nazwa wskazuje – programowania, a nie klikanie w smartfona. Z drugiej jednak strony istnieje możliwość użycia smartfona lub tabletu w sytuacji awaryjnej, kiedy np. zepsuje nam się komputer. Aplikacja Minecraft Education znajduje się w Marketplace i Appstore. Dzięki aplikacji dziecko może nadal aktywnie uczestniczyć w lekcji, pomimo chwilowego braku dostępu do komputera.

Poniżej możecie zobaczyć, jak wygląda podział kursu na bloki:

program kursu Minecraft - jak wygląda kurs programowania dla dzieci

Podsumowując – KURS PROGRAMOWANIA W ŚWIECIE MINECRAFT to:

  • po pierwsze – okazja dla dzieci do rozwijania kompetencji technicznych i społecznych i niezwykle przydatnych już podczas nauki szkolnej i w życiu codziennym
  • po drugie – przestrzeń do wychodzenia ze swojej strefy komfortu; lekcje w formule online bywa że pomagają nieśmiałym dzieciom przełamać własne bariery w bezpiecznej przestrzeni własnego domu.
  • co najważniejsze – okazja do nauki przez zabawę. Nasze dzieci zdobywają nowe doświadczenia, rozwijają swoją wyobraźnię, zdolność komunikacji, poszerzają horyzonty oraz uczą się nowych technologii w odpowiedzialny sposób.

Przypominam, że już teraz możesz zapisać się na bezpłatną lekcję próbną –  www.goiteens.pl/minecraft – a następnie skorzystać ze zniżki 20%: kawiarenka20 na wykupienie kursu (oferta promocyjna ważna do 12.05.2023).

Kurs programowania w Minecraft Education to świetna odskocznia od świata codziennego. Dziecko robi to, co lubi, a dodatkowo uczy się mnóstwa nowych rzeczy.