Najlepsze cytaty o rodzeństwie

Cytaty o rodzeństwie – cytaty o siostrze, cytaty o bracie – są pięknym sposobem przekazywania emocji – na podstawie których, w skrócie można wyrazić myśl. Czasem wystarczą 3 słowa…. Rodzeństwo może się kłócić i nienawidzić. Mogą się szarpać i na siebie wzajemnie krzyczeć. Mogą sobie zabierać zabawki, a w dorosłym życiu brat i siostra mogą mieć odmienne zdanie i nie zgadzać niemal w każdej kwestii. Jednak w sytuacji zagrożenia wskoczą za sobą w ogień.

12 najpiękniejszych cytatów o rodzeństwie

Rodzeństwo w cytatach – 12 najlepszych myśli o siostrze i bracie

Cytaty o rodzeństwie to skrót myśli. Emocje, które są uchwycone w słowa. Mogą stanowić fragment, rozdział, werset, jednak bez względu na długość zdania – cytatu, niosą pewne przesłanie, myśl przewodnią.

Każdego dnia jestem świadkiem jak wzajemnie rodzeństwo między sobą rywalizuje. 7 lat, 4 lata i prawie 2. Jest głośno, jest gwarno, dużo się dzieje. Jednak zauważyłam, że w momencie, kiedy jednemu z rodzeństwa dzieje się krzywda jednemu z nich, stają za sobą murem. Najprostszy dziecinny przykład z piaskownicy w parku. Obcy chłopczyk podbiegł i zabrał łopatkę i wiaderko małej Oli. Nela z Borysem doskoczyli i zawołali – oddaj jej! ona jest mała! to jest jej!

Podobnie jest w dorosłym życiu. Mogę z moją siostrą nie widzieć się długie tygodnie i dzieli nas prawie 100 km. Jednak w sytuacji,  kiedy tylko ona mnie, lub ja – ją potrzebuję, jesteśmy do dyspozycji w ciągu 1 minuty. Nie damy się nikomu skrzywdzić. Nie pozwolimy na siebie powiedzieć złego słowa / choćby nawet ta osoba miała rację 🙂 🙂 /

Przewertowałam internet wzdłuż i wszerz i pozbierałam

 NAJLEPSZE CYTATY O RODZEŃSTWIE

CYTATY O SIOSTRZE

CYTATY O BRACIE

cytaty o rodzeństwie

najlepsze cytaty o rodzeństwie

rodzeństwo cytaty

cytaty o rodzeństwie - duży wybór

rodzeństwo cytaty

cytaty o siostrach

cytaty o siostrze

rodzeństwo cytaty

 

 

cytat o siostrze

cytaty o siostrach

cytaty o rodzeństwie

Przeanalizowałam i skopiowałam 12 najpiękniejszych myśli – CYTATY O RODZEŃSTWIE o bracie i siostrze, które chwytają za serce. Może dopiszecie inne?