Dziś Was zaczaruję. Opowiem o czymś, czego jeszcze nie znacie! Chcę zaprezentować Wam pierwszy produkt na rynku, który został stworzony przy użyciu technologii sztucznej inteligencji. Wyobraźcie sobie personalizowaną książkę przygodową dla dziecka, w której głównym bohaterem jest Wasza córka lub synek. Ta personalizowana bajka jest jak sen – pełen przygód, kolorów i emocji! Ale na tym nie koniec!  

pomysł na prezent dla 5 latka i 6 latka - przygodowa książka personalizowana

 Książka przygodowa napisana specjalnie dla dziecka

Wyobraź sobie sen swojego dziecka… Magię podwodnego świata, przyjaźń nierealną w świecie rzeczywistym. Przygodę, która może wydarzyć się wyłącznie w sferze marzeń i snów.

A teraz popatrz na swoje dziecko. Zobacz jakie robi miny, kiedy śpi, śmieje się i zachwyca.

Do tych dwóch elementów dodaj słowa spisane przez autorkę bajek dla dzieci oraz kolorowe ilustracje.

Teraz scal w jedną całość.

Pierwsza personalizowana książka przygodowa, w której dziecko gra główną rolę i pokazuje emocje.

Magia na papierze!

personalizowana książka przygodowa dla dzieci 5 lat

jak wygląda personalizowana ksiązka dla dziecka

personalizowana ksiązka dla dzieci - którą wybrać książkę przygodową dla 6 latka

wartościowa ksiązka na prezent dla 4 latka i 5 latka

personalizowana ksiażka dla dzieci od 3 lat - pomysł na prezent dla 4 latka personalizowany

Personalizowana książka inna niż wszystkie!

Ocean jak ze snu to personalizowana książka dla młodszych dzieci w wieku od 3 do 7 lat. To co ją wyróżnia na tle innych tego typu bajek jest fakt, że ….

książka stworzona została przy pomocy sztucznej inteligencji

Odpukać, nie chodzi tu o treść, ani  same ilustracje, które wykonała lubiona i ceniona Eliza Piotrowska, autorka m.in. serii o Cioci Jadzi czy tłumaczka Tupcia Chrupcia.

Sztuczna inteligencja brała udział w zmianie mimiki twarzy dziecka tylko na podstawie jednego zdjęcia!

Wyraz twarzy Twojego dziecka będzie się delikatnie zmienia w zależności od ilustracji, podyktowanej wspaniałą przygodą, którą przeżywa podczas snu. 

pomysł na prezent dla 3 i 4 latka w postaci ksiazki w której dziecko i zwierzęta morskie są głównymi bohaterami

Dzięki wprowadzeniu do książek unikatowej technologii został wzmocniony ich przekaz. Dzięki niej, udało się przedstawić zmienna mimikę Twojego dziecka, tak aby idealnie wpasowało się w historię, zachowując jednocześnie bajkowy styl książki.

Ocean jak ze snu to personalizowana książka dla dzieci, która opowiada historię snu, który jest niesamowitą podwodną przygodą w towarzystwie wesołej rybki Iris.

Ocean jak ze snu to wielopoziomowa spersonalizowana książka przygodowa dedykowana młodszym czytelnikom, która ma na celu naukę:

 • szacunku do rodziców
 • wartości rodzinnych
 • docenienia natury
 • zawierania nowych przyjaźni

OCEAN JAK ZE SNU 

 • dla dzieci w wieku 3-7 lat
 • twarda oprawa, 28 stron
 • format: 24 x 24 cm
 • motyw przewodni: podwodny świat

Personalizowana książka to dobry pomysł na prezent

Personalizowanych książek dla dzieci jest coraz więcej. Różnią się między sobą treścią i wykonaniem. Wyróżniają się bogatą grafiką, a głównym bohaterem jest najczęściej zdjęcie naszego dziecka, które pojawia się często już na okładce. Oprócz zdjęcia pojawia się też imię.  Jest to niewątpliwie książka, która zachwyci nasze dziecko i nas samych. To wspaniały pomysł na prezent.

Personalizowana książka przygodowa – którą wybrać?

Najładniejsze personalizowane książki to te, która są wykonane starannie z najwyższą dbałością o detale. Z ciekawą treścią i w przystępnej cenie. Kolorowe, najchętniej przygodowe. Fajnie, jeśli mają twardą okładkę, a kartki delikatnie grubsze od standardowych, dzięki której personalizowana książka będzie trwalsza i trudno ją będzie zniszczyć. Personalizowanej książki nie kupujemy codziennie. Powinien to być specjalny prezent dla dziecka, po który będzie chętnie sięgać. Jest to również pamiątka z dzieciństwa, do której wróci po latach.

Wybierając personalizowana książkę zwróć uwagę na poniższe:

 • czy w treści pojawia się imię dziecka
 • czy w książce jest miejsce na zdjęcie dziecka
 • czy personalizowana książka ma twarda okładkę
 • czy bajka ma ciekawą treść
 • czy kartki mają gramaturę 200g dzięki czemu będą bardziej trwałe
 • czy jest bogata w kolorowe ilustracje

Personalizowana bajka dla dzieci gwarantuje moc niezapomnianych wrażeń!

książka o śnie i zwierzętach morskich - personalizowana ksiązka dla młodszych dzieci - 3 4 5 6 lat - ciekawy prezent na urodziny dla 3 i 5 latka

Jeżeli Was zainteresowałam oceaniczną przygodą z wielopoziomową personalizacją, dzięki użyciu sztucznej inteligencji to możecie ją nabyć online na stronie: deeptale.ai z którą miałam przyjemność współpracować przy tworzeniu niniejszych zdjęć i treści.

Mam też dla Was RABAT ! – aż 20% zniżki na zakup personalizowanej książeczki 

kod rabatowy: WKAWIARENCE 

deeptale.ai

Jak powstaje personalizowana książka dla dzieci?

Proces tworzenia jest skomplikowany, jednak Ciebie jako klienta interesuje tylko fakt, że przesyłając jedno jedyne zdjęcie swojego dziecka, które możesz zrobić własnym telefonem otrzymujesz jedyna w swoim rodzaju personalizowaną książkę dla dziecka, która będzie wspaniałym prezentem.  Na każdej stronie dziecko może wyrażać różne emocje i wygląda inaczej, przez co staje się prawdziwym i aktywnym bohaterem bajki. Ty wybierasz bajkę na stronie deeptale.ai robisz zdjęcie swojemu dziecku lub wybierasz z galerii swojego telefonu i zamawiasz. Tylko tyle 🙂

Ocean jak ze snu - personalizowana książka przygodowa dla dzieci Deeptale autor Eliza Piotrowska

personalizowana ksiązka dla dzieci - którą wybrać

Twoje dziecko stanie się głównym bohaterem oceanicznej przygody!

Osobiście uważam, że każde dziecko powinno posiadać choć jedną personalizowaną książkę przygodową, w której staje si głównym bohaterem i przeżywa emocje. Dzięki tej formie, dziecko odkrywa świat magii, a jednocześnie pobudzamy apetyt na czytanie i miłość do książek. Personalizowana książka przygodowa to również wspaniały pomysł na prezent na różne okazje.