Poznaj moją opinię o żelazku z generatorem pary Braun CareStyle 7 Pro, zobacz co sprawiło, że zaczęłam chętnie prasować i sprawia mi to przyjemność.

Prasować? Czy nie prasować?

Oto jest pytanie! A jeśli tak – to czym?

Test żelazka z generatorem pary Braun.

Testuję stację parową Braun

Zwolenników i przeciwników prasowania mam wrażenie, że jest tyle samo. Jedni używają żelazka z przyjemnością, drudzy z musu. Gro osób uważa prasowanie za fanaberię, a pozostali – jako naturalną czynność. Do której grupy Ty się zaliczasz? Jeśli średnio lubisz prasować podpowiem Ci – jak sobie to uprzyjemnić. Nie pokaże Ci super ekstra trików, ale zdradzę Ci, co sprawiło, że naprawdę polubiłam prasowanie.

W drugiej części artykułu prezentuję – petardę wśród generatorów pary – żelazko z generatorem pary Braun

Większość z nas średnio lubi sprzątanie, prasowanie i inne czynności domowe. Bo przecież można spożytkować czas na milion przyjemniejszych sposobów. Oczywiście, garstka perfekcyjnych pań domu podniesie rękę do góry, ale należą one do naprawdę małego grona. Nie oszukujmy się – chcemy czy nie chcemy, musimy się czasem odgruzować i zadbać o naszą przestrzeń, aby żyło nam się przyjemniej i sprawniej. Nie ma nic gorszego, niż sterta prania na 2 fotelach, w które dajemy nura o 6 rano w poszukiwaniu spodenek i koszulki na gimnastykę dla naszej pociechy. Kto nigdy tego nie przeżył – niech spróbuje – jednakże – nie polecam!

Co sprawiło, że naprawdę polubiłam prasowanie?

Nie podam Wam super ekstra metody na prasowanie. Jednak z przyjemnością napiszę Wam zdanie, które powtarzał przez całe życie mój tato:

Nie myśl o tym, że tego nie lubisz. Jeśli coś należy zrobić, po prostu to zrób. 

Więc nie myślę już – jak ja tego nie lubię. Bo im dłużej myślę i gromadzę inwektywy w głowie, tym jest gorzej. Wtedy nic nie wychodzi!

Po prostu – biorę się za prasowanie, odkurzanie, mycie okien… i tyle. Jako „wielomatka” nie grzeszę dużą ilością wolnego czasu, a uwielbiam wycieczki, dobre kino i długie powieści. Im szybciej uporam się z obowiązkami i pracą zarobkową, tym więcej czasu na przyjemności. Nie jestem perfekcyjną mamą i panią domu, niektóre rzeczy idą mi na opak, jednak nigdy nie mówię – jak ja tego niecierpię!

Pamiętaj, że dobre nastawienie to jest podstawa! Włącz dobrą muzykę lub wycisz się i prasuj w ciszy. Obydwa efekty super działają. Nie myśl o niczym innym, niż o czynności, którą w danym momencie wykonujesz. Odłóż wszystkie myśli i zmartwienia na bok! Dzięki temu to, na czym się skupiasz w danym momencie, będzie jak joga dla Twojej głowy.  Próbowałam prawdziwej jogi, póki co mi nie wyszło, ale potrafię się odprężyć prasując w ciszy.

Jak polubić prasowanie? Spraw sobie prezent – nowe super żelazko z generatorem pary!

Pokazuję, jak działa generator pary Braun

Ja tak zrobiłam! Najpierw wykonałam dokładne rozeznanie na temat typów żelazek. Zawsze powtarzam, że mam w życiu więcej szczęścia niż rozumu 🙂 Zanim zdążyłam kupić nowe żelazko marka Braun przysłała mi do testów swój nowy super produkt. Po kilku tygodniach prasowania żelazkiem Braun z generatorem pary tak się zaprzyjaźniłam, że byłoby mi trudno się teraz z nim rozstać! Krótko mówiąc…

Petarda wśród żelazek ze stacją parową

  • żelazko z generatorem pary Braun CS 7 pro

Żelazko z generatorem pary CareStyle 7 Pro IS 7286 BK w kolorze czarnym

Czy warto kupić żelazko z generatorem pary Braun? Moja opinia.

Według mnie, dokonując wyboru jakiegokolwiek produktu należy wybrać jedną z dróg.  Kupuję tańszy, ale sprawdzony produkt albo wybieram produkt z najwyższej półki. Szkoda mi czasu, na rzeczy pośrednie.

Teraz mam do czynienia z najmocniejszym generatorem pary Braun. I kłaniam się nisko producentom, bo żelazko ze stacją parową Braun to prawdziwa petarda!

Żelazko z generatorem pary Braun IS7286BK to najmocniejszy generator pary w serii CareStyle 7 Pro, który mam przyjemność testować. Wytwarza do 190 g/min stałej emisji pary dzięki innowacyjnej technologii PowerSteam.

Infografika o żelazku z generatorem pary BraunŻelazko z generatorem pary CareStyle 7 Pro IS 7286 BK

  • silny wyrzut pary, dzięki czemu otrzymuje rewelacyjne rezultaty podczas prasowania. Dzięki innowacyjnej technologii PowerSteam żelazko z generatorem pary Braun usuwa nawet najbardziej uporczywe zagniecenia, a sprawia to efekt stałej pary
  • żelazko Braun CareStyle 7 Pro posiada technologię FreeGlide 3D – pod tą nazwą skrywa się unikatowe wygięcie stopy i zaokrąglone krawędzie, które pozwalają na dowolny manewr po prasowanej powierzchni. Można prasować po wszystkich przeszkodach takie nawet jak wystające guziki np. w dżinsowych kurtkach czy w marynarkach i mundurach, bez blokowania żelazka i marszczenia materiału
  • żelazko z generatorem pary Braun CareStyle 7 Pro IS 7286BK to pierwsze na świecie żelazko z certyfikacją ergonomii* czyli zapewnienie maksymalnego komfortu podczas prasowania bez wysiłku
  • * Najnowszy CareStyle 7 Pro to najmocniejszy generator pary* – wytwarza do 190 g/min stałej emisji pary dzięki innowacyjnej technologii PowerSteam. Odkryj nowy poziom jakości prasowania i innowacyjne funkcje, które pozwolą Ci łatwo i szybko wyprasować najtrudniejsze tkaniny i pozbyć się najbardziej uporczywych zagnieceń.
    Profesjonalne rezultaty prasowania osiągaj wygodnie i bez wysiłku dzięki specjalnej ergonomicznej konstrukcji uchwytu pierwszego na świecie żelazka z certyfikacją ergonomii*.
  • * Dotyczy wyłącznie IS7286BK z emisją pary 190 g/min. Na podstawie stałej emisji pary (norma IEC 60311) vs najlepiej sprzedające się produkty konkurencji, 2021.
    * Certyfikowany przez ErgoCert (Instytut Certyfikacji Ergonomii, uznawany przez Accredia). Testowany vs. najlepiej sprzedające się produkty konkurencji, styczeń 2020 – sprawdź stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji.
Zdjęcia przedstawiające żelazko Braun CareStyle 7 Pro IS 7286 BK

Dla zainteresowanych – żelazko z generatorem pary Braun CareStyle 7 Pro dostępne jest w dwóch kolorach – czarnym i biało-niebieskim

Z pewnością nie opisałam wszystkich zalet żelazka z generatorem pary Braun. Wszystkie szczegóły oraz film – w jaki sposób pracuje żelazko Braun możecie doczytać i pooglądać na stronie producenta: braunhousehold.com

Żelazko Braun CareStyle 7 Pro IS 7286 BK w trakcie użycia

Przyciski w żelazku Braun CareStyle 7 Pro IS 7286 BK

Wracając do meritum prasowania – polub się z tą czynnością. Nie traktuj jako zło konieczne. Osobiście niecierpię, jak coś jest „zmiętoszone”, a jak płachta na byka działa na mnie myśl, że moje dzieci pakują do plecaka niewyprasowane koszulki na gimnastykę. Bardzo nie lubię niewyprasowanej pościeli, dlatego z materiału typu kora mam tylko jeden komplet, który… i tak prasuję. Być może Cię to śmieszy, ale każdy z nas ma jakieś swoje fanaberie 🙂

Co do żelazka z generatorem pary Braun musze przyznać – że jest niesamowite i najlepsze wśród tych, z którymi miałam styczność i które testowałam. Prawdziwa petarda wśród żelazek. Więc jeśli masz w planie sprawić sobie prezent – zachęcam. Zwróć tylko uwagę na model. Ten, który opisałam to: żelazko z generatorem pary Braun CareStyle Pro IS 7286BK.