Mądre , tanie i ponadczasowe zabawki? I każdemu mają sprawić dużo radości? I nie jest to tablet, smartfon tudzież smartwatch? To takie zabawki istnieją?

Te mądre i tanie zabawki nie są z plastiku, nie są interaktywne, nie są nawet nowościami! Mimo wszystko są strzałem w 10!

prezent dla dzień dziecka do malowania

Ponadczasowe zabawki dla każdego dziecka, które dorosłym sprawią dużo radości 

Przeszukałam sklep SMYK wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu mądrych i tanich zabawek, a w dodatku takich, które są ponadczasowe i ucieszą każde dziecko bez względu na wiek. I wiecie co? Jestem zachwycona! Zachwycone są moje dzieci! Nawet mój ślubny się ucieszył! 

W ramach współpracy ambasadorskiej, która trwa już drugi rok z rzędu, mam wrażenie, że znam już cały asortyment. Dlatego też, za każdym razem stawiam sobie cel, który chcę zrealizować. Tym razem było to  odszukanie zabawek ponadczasowych, takich, które NIGDY się nie nudzą i sprawiają dużo frajdy. Chciałam odszukać coś, co miałam jako dziecko, a jednocześnie które teraz sprawi mi radość i zachwyci moje dzieci w XXI wieku. Najpierw pomyślałam balonik i piłka! To nigdy się nie nudzi! Piłka i balonik to zabawki mądre i tanie i na wielokroć sposobów do wykorzystania podczas zabawy. Jednak to zbyt banalne…. 

Jakie zabawki są mądre i tanie i na miarę dzieci w XXI wieku?!

Zapuściłam się w głąb  półek, półeczek SMYKowych – Witaj Przygodo! Po niespełna 30 minutach poszukiwań mogłam krzyknąć: Eureka! Wyłowiłam 4 produkty, które nie tylko mnie zachwyciły! Te mądre i tanie zabawki nie są z plastiku, nie są interaktywne, nie są nawet nowościami! Mimo wszystko okazały się strzałem w 10!

Mogłam wybrać dowolne zabawki , bez względu na cenę. Mogłam sięgnąć po lalki za 300zł, klocki po 500zł a wybrałam… mądre i tanie zabawki za …. zgadnij po ile! 🙂 

4 PONADCZASOWE MĄDRE I TANIE ZABAWKI DLA DZIECI 

1. HARMONIJKA

Spodziewałaś się, że pierwszą z wymienionych mądrych i tanich zabawek będzie ponadczasowa harmonijka ustna? Ona wraca aktualnie do łask i coraz częściej dzieci po nią sięgają. 

ponadczasowe prezenty dla dzieci 6 - 12 lat SMYK- tanie i mądre zabawki

 

do kupienia w cenie poniżej 30 zł tutaj

2. GRA ZRĘCZNOŚCIOWA – DREWNIANA WIEŻA

Uwielbiamy tę grę cała rodziną. Dużo jest przy niej śmiechu. Nalezy zbudować wieżę, a następnie wyciągać odpowiedni klocek. Przegrywa gracz, który przewróci wieżę.

Ta mądra i tania zabawka dla dzieci jest wykonana w 100% z drewna i składa się z 58 elementów. 

tanie i mądre gry zręcznościowe dla dzieci w każdym wieku , gra zręcznościowa dla całej rodziny

najlepsze gry zręcznościowe dla dzieci - drewniana wieża z klocków - jenga - smyk

mądre gry towarzyskie dla rodziny - mądre gry dla dzieci w każdym wieku od 5 lat

do kupienia w cenie poniżej 30 zł tutaj 

3. GRA LOGICZNA – SZACHY

Kiedy ostatni raz grałaś w szachy, warcaby lub w skoczka?! Zapominamy często o najlepszych i najprostszych grach z naszego dzieciństwa, a przecież są tak przyjemne! Sprawią wiele frajdy młodszym i starszym dzieciom, a co więcej i my rodzice z chęcią się przyłączymy i będziemy spędzać wspólny czas. Gra logiczna szachy to również sposób na pobudzenie szarych komórek, nauka dedukcji i logicznego myślenia, a także nauka skupienia, kombinowania i zapamiętywania. 

szachy dla dzieci 50 zł - madre i tanie gry towarzyskie dla całej rodziny

 

 

warcaby - 50 zł - gry logiczne myślenie dla 8 latka prezent gra - mądre i tanie zabawki na Dzień Dziecka do 50 zł

 

mądre gry logiczne dla dzieci 10 lat - szachy warcaby dla całej rodziny poniżej 50 zł

Banał? Wcale nie! Nie wszystkie kredki są fajne. Warto poszukać takich, które maja piękne, soczyste kolory, nie łamią się po pierwszym użyciu – o zgrozo! –  i są dodatkowo – aczkolwiek istotne – niedrogie. Chcę Wam zaproponować zestaw kredek ołówkowych, świecowych, kredek w sztyfcie i różnych mazaków w praktycznej walizce. Jakość mnie zaskoczyła. Moje dziewczynki malują niby każdego dnia od ponad 3 tygodni, a wszystko wygląda jak nowe! W dodatku za taki zestaw wydamy mniej niż 100zł a ucieszą dziecko w każdym wieku! No i my z chęcią do nich dołączymy 🙂 Nasz zestaw jest marki własnej SMYK – SMIKI – o nazwie ART SET . Przetestowałam wiele różnych walizek artystycznych do malowania z moimi córkami i dopiero ten konkretny ART SET ze Smiki nas szczerze zachwycił. Walizeczka nie rozpada się i ma łatwe zamknięcie. 

Co prawda na tą chwilę, kiedy pisze do Was te słowa, nie widzę identycznego zestawu, który my mamy ze sklepu stacjonarnego, ale podsyłam Wam link Art Set Smiki podobny za cenę niewiele powyżej 60 zł – tutaj do kupienia

5. KREDKI 

prezent dla dzień dziecka do malowania

walizka z kredkammi i mazakami - najlepszy zestaw do malowania - art set smiki SMYK poniżej 100 zł

zestaw do malowania - walizka artystyczna na prezent 50 zł

kreatywny zestaw do malowania dla dzieci 10 lat - zestaw w walizce kredek i mazaków

najlepszy zestaw kredek i mazaków art set 50 zł SMYK

 

Jeśli kiedykolwiek pomyślałaś, że Twoje dziecko ma już wszystko, to wiedz, że byłaś w błędzie. Jest mnóstwo ponadczasowych zabawek, o niewygórowanych cenach, które sprawią ogromną radość. Odłóż myśl o interaktywnej, nowoczesnej ale szybko nudzącej się zabawce i sięgnij po produkty z duszą, takie, które będą służyć nawet kilku pokoleniom. 

Mądre i tanie zabawki są naprawdę najlepsze. Mam nadzieję, że mój ponadczasowy wybór zabawek dla dzieci w każdym wieku przypadł mi do gustu. A może teraz dla odmiany Ty mmi coś zaproponujesz? Pomysł na prezent, który Tobie się szczególnie spodobał? 

SPODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ? UDOSTĘPNIJ:
Summary
Aggregate Rating
5 based on 1 votes
Brand Name
mądre i tanie zabawki dla dzieci
Product Name
mądre i tanie zabawki dla dzieci