blog dla mamy parentingowy wkawiarence

WKAWIARENCE.PL 

najciekawszy blog lifestylowo – parentingowy

Blog wkawiarence.pl powstał w styczniu 2017 roku.  Znajdziesz tu ciekawe, merytoryczne treści i profesjonalne zdjęcia. 

Szukasz strony www do współpracy? Napisz do mnie, na pewno cos ciekawego razem wymyślimy! Do każdej współpracy podchodzę profesjonalnie.

Proponuję:

  • pojedynczy artykuł/cykl artykułów tematycznych
  • wyjazdy sponsorowane, w tym relacje i fotorelacje
  • recenzje produktów lub usług
  • współprace pakietowe – na blogu, social media, liczne relacje
  • inne, niestandardowe działania dopasowane do marki

e-mail:  kontakt@wkawiarence.pl

Wydawnictwo Twinkl Polska umieściło blog WKAWIARENCE.PL wśród 9 najlepszych blogów parentingowych 2021 roku

PRZYKŁADOWE KAMPANIE NA BLOGU:

Kilka słów od autorki bloga:

Co różni moja stronę od innych blogów? Na pewno styl pisania, na co często zwracają uwagę moi czytelnicy. Doświadczenie życiowe oraz zawodowe pomaga mi dojrzeć sytuacje z życia, które często dla wielu są niezauważalne. Cechuje mnie optymizm, stąd na łamach mojego bloga celebruję radość z bytowania i wyłapuję to, co w życiu jest dla nas, ludzi najcenniejsze. Jestem mamą trójki dzieci i przybraną mamą dorosłej już córki, panią własnego domu z ogrodem, książkoholikiem, właścicielem trzech psów i kota oraz doświadczonym menadżerem z kilkunastoletnim stażem w bankowości. Mój świat to bogactwo, nie wynikające ze stanu majątkowego. Wachlarz wielu kolorów, emocji i uczuć. Nie boje się podejmować żadnego tematu. Interesuję się fotografią. Wielu moich blogowych czytelników oceniło moje zdjęcia na „takie z duszą”, co można sprawdzić na moim blogu, facebooku oraz na koncie instagramowym. 

Wielokrotnie współpracowałam z firmami z tzw. świata lifestylowego, wnętrzarskiego, urody, z dziedziny parentingowej, kulinarnej oraz z wydawnictwami książek. Od 2 lat jestem ambasadorem marki Smyk i 3-krotnie z ramienia Fundacji Jedz Owoce i Warzywa.  Zainteresowanym – mogę przedstawić moje dotychczasowe nawiązane współprace. Traktuje każdego z należytym szacunkiem i proszę o takie samo traktowanie.

Jeśli mają Państwo ochotę na współpracę, chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

zapraszam  do kontaktu mailowego:

e-mail:  kontakt@wkawiarence.pl

Joanna Brodzicka  / wkawiarence.pl

WKAWIARENCE.PL – dużo motywacji i inspiracji, najlepsze książki, proste przepisy kulinarne, porady, zabawki, prezenty, ciekawe miejsca.


SPODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ? UDOSTĘPNIJ: